loader

İnceliyoruz: Maybelline New York Carbon Matte Göz Kalemleri

Favoriye Ekle

Renkli göz makyajları, özellikle de New York Fashion Week 2018’in podyumlarından sonra hayatımıza hızla girdi ve biz bu durumdan son derece mutluyuz! Maybelline New York’un yeni Lasting Drama Carbon Matte göz kalemleri bu sonbaharın en popüler trendi olan renkli eyelinerlarını denememiz için harika bir seçenek!

Maybelline New York Lasting Drama Carbon Matte göz kalemleri

Maybelline New York Lasting Drama Carbon Matte göz kalemleri

Ultra mat bitişli, yumuşacık bir şekilde uygulanabilen ve 24 saate kadar kalıcı bir göz kalemini kim istemez? Tüm gün bozulmadan kalan bir göz makyajı için böyle kalıcı göz kalemleri bizim için hazine niteliğinde.

Sonbaharın gelişiyle hayatımıza tekrar giren ve hemen eski popülerliğine kavuşan mat makyaj, Maybelline New York Lasting Drama Carbon Matte göz kalemleri ile şu an tavan yapmış durumda. Hem renkli, hem karbon matlığında hem de suya dayanıklı!

Maybelline New York Lasting Drama Carbon Matte göz kalemlerin yapıları

Maybelline New York Lasting Drama Carbon Matte göz kalemleri

Karbon matlığındaki Maybelline New York Lasting Drama Carbon Matte göz kalemleri, yumuşacık bir yapıya sahip. Tek seferde kolayca sürülen bu kalemler gözün üzerinde resmen kayıp gidiyor. Bir kaç dakika içinde sabitlendikten sonra da, suya dayanıklı formülleri sayesinde gün boyu bozulmadan, bulaşmadan, kıpırdamadan oldukları gibi kalıyorlar.

Verdiği yoğun renk sayesinde birkaç kere uygulamaya gerek bırakmayan bu kalemler hem eyeliner şeklinde kullanılmaya hem de uyguladıktan sonra hızlı olmak kaydıyla dağıtarak kullanılmaya uygun.

Maybelline New York Lasting Drama Carbon Matte göz kalemlerin renkleri

Maybelline New York Lasting Drama Carbon Matte göz kalemleri

4 farklı rengi bulunan Maybelline New York Lasting Drama Carbon Matte göz kalemleri, dediğimiz gibi tam bu sonbaharın renkli eyeliner görünümleri için biçilmiş kaftan! Göz makyajında koyu ama farklı tonlar kullanmak isteyenler için güzel bir seçenek olan 820 Lapis Navy, koyu bir lacivert tonu. Eğer turkuaz tonlarını seviyorsan da canlı rengiyle 850 Teal Amazonite tam sana göre.

Sonbahara çok yakışacak diğer bir ton ise haki rengiyle 860 Jade Olive, özellikle kahverengi ve ela gözlülere çok yakışacak cinsten. Bir diğer muhteşem renk ise sezonun en moda tonlarından kızıl kahvenin en güzellerinden 830 Rusty Terracotta. Yeşil gözlüler bu rengi mutlaka denemeli!

Eğer sen de gün boyu kalıcı, suya dayanıklı, bulaşmayan bir göz kalemi arıyor, biraz da renkli eyeliner görünümlerine şans vermek istiyorsan Maybelline New York Lasting Drama Carbon Matte göz kalemleri mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler