loader

İnceliyoruz: Maybelline New York Total Temptation Brow Definer Kaş Kalemi

Favoriye Ekle

Doğal kaş modası hala popülerliğini sürdürürken, Maybelline New York’un yeni Total Temptation Brow Definer kaş kalemini denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Doğal kaş modası hiçbir zaman popülerliğini kaybetmeyecek gibi görünüyor. Seyrek ve ince kaşlara sahipsen, doğal etki veren kaş ürünleri ile kaşlarını doldurarak belirgin bir görünüm elde etmelisin. Maybelline New York’un yeni Total Temptation Brow Definer kaş kalemi de bu makyaj trendinin en yeni temsilcilerinden.

Maybelline New York Total Temptation Brow Definer kaş kalemi

İnceliyoruz: Maybelline New York Total Temptation Brow Definer Kaş Kalemi_1

Kaş makyajında dövme etkisi, acısız micro blading derken, şimdi yepyeni ve çok pratik bir ürünle karşı karşıyayız: Maybelline New York Total Temptation Brow Definer kaş kalemi, doğal kaş makyajını çok kolay bir hale getiren, en seyrek kaşları bile kusursuz bir şekilde belirginleştiren bir kaş kalemi.

Damla şeklindeki ucu sayesinde Maybelline New York Total Temptation Brow Definer kaş kalemini uygulamak son derece kolay. İnce tarafı ile kaşların ince kısmını, kalın kısmıyla da kalın kısımlarını doğal kıl görünümü ile belirginleştirmek neredeyse saniyeler sürüyor.

Maybelline New York Total Temptation Brow Definer kaş kaleminin yapısı ise kremsi bir pudralıkta. Yoğun pigmentli ve yumuşak yapısı sayesinde kaşların ne kadar seyrek olursa olsun keskin bir görünüm elde edebilirsin. Kremsi yapısı da kaşların tüm gün boyunca sabit kalmasını sağlıyor.

İnceliyoruz: Maybelline New York Total Temptation Brow Definer Kaş Kalemi_2

Maybelline New York Total Temptation Brow Definer kaş kaleminin arkasındaki yuvarlak kaş fırçası ise uygulama sonrası kaşları tarayarak daha da doğal bir görünüm elde etmeye yarıyor. Artık makyaj çantamızda kaş fırçası taşımak zorunda kalmamak da çok pratik!

Maybelline New York Total Temptation Brow Definer kaş kalemini nasıl kullanacağına gelirsek, ilk önce kaşlarının boşluklarını doldurmak için ince kısmıyla kıl görünümü vererek başlayabilirsin. Daha belirgin bir görünüm elde etmek için kaşlarının başlangıç kısmının üzerinden kalemin kalın kısmıyla geçebilirsin. Her uygulama sonrası, kalemin arkasındaki kaş fırçası ile tarayarak daha doğallaştırmayı unutma.

İnceliyoruz: Maybelline New York Total Temptation Brow Definer Kaş Kalemi_3

Maybelline New York Total Temptation Brow Definer kaş kaleminin 3 rengi bulunuyor: 100 Blonde, 120 Medium Brown ve 130 Deep Brown. Esmerler Deep Brown’u, kumral olanlar Medium Brown’u ve sarışınlar da Blonde rengini tercih ederek son derece doğal bir görüntü elde edebilirler. Kaşlarına göre doğru rengi nasıl seçeceğini öğrenmek için yazımızı okumayı unutma!

Eğer sen de kaş makyajında doğal ve belirgin bir görünüm elde etmek istiyorsan, Maybelline New York Total Temptation Brow Definer kaş kalemine Gratis mağazalarından ulaşabilirsin!

Photo Google, Pinterest

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler