loader

İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Away We Glow Far Paleti

Favoriye Ekle

Yaz makyajı için birebir, renkleri güneşin tonlarından ilham alan harika bir far paletiyle karşındayız: NYX Professional Makeup Away We Glow far paleti!

Yaz makyajı demek bizim için iç ısıtan, ışıl ışıl tonları kullanmak demek. Hele bir de renk yelpazesi güneşin tüm tonlarından ilham alıyorsa, o iş tamam! NYX Professional Makeup’ın Away We Glow far paletini görür görmez tam olarak bir tatil yöresine ışınlandık ve kendimizi deniz-kum-güneş hayallerine kaptırdık.

NYX Professional Makeup Away We Glow Far Paleti

NYX Professional Makeup Away We Glow Far Paleti

Yazın bronz tenine yakışacak, güneşin tüm renklerini içerisinde barındıran NYX Professional Makeup Away We Glow far paleti, bu yaz en çok ihtiyacımız olan şey! İki farklı renkte 10’ar ton barındıran bu muhteşem far paleti ile harika dumanlı göz makyajları yapmak mümkün.

Işıltılı ve mat tonları bir arada bulunduran ve her rengin birbiriyle uyumlu olduğu NYX Professional Makeup Away We Glow far paleti, özellikle bu yazın aydınlık, parlak makyajları için ideal.

NYX Professional Makeup Away We Glow Far Paletinin Yapısı

NYX Professional Makeup Turkey (@nyxcosmetics_turkiye)`in paylaştığı bir gönderi (6 Haz, 2018, 3:10öö PDT)

Yumuşacık farları sayesinde çok kolay dağılan ve ne kadar acemi olursan ol, profesyonel seviyede görünen dumanlı göz makyajları yapmanı sağlayan NYX Professional Makeup Away We Glow far paletleri, bize sorarsan herkesin makyaj çantasında bu yaz yerini almalı.

Yoğun pigmentli farları gerçekten çok güzel renk veriyor ve farlar birbirleriyle çok kolay karışıp kadifemsi bir etki verdiği için, ne kadar çok rengi bir arada kullanırsan kullan harika bir görünüm veriyor.

NYX Professional Makeup Away We Glow Far Paletinin Renkleri

NYX Professional Makeup Away We Glow Far Paleti

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Away We Glow far paletinin iki farklı rengi bulunuyor. Daha çok turuncu ve bakır tonlarının bulunduğu Hooked on Glow, tam gün batımı renklerini barındırıyor. Mat ve ışıltılı krem renklerinden, bakır ve turunculara, metalik yeşil ve sıcak kahvelere kadar daha naturel toprak tonlarını seviyorsan, Hooked on Glow tam sana göre.

NYX Professional Makeup Away We Glow Far Paleti

Bordo ve kızıl tonlarının hakim olduğu Love Beam ise bize sorsan tam bir alacakaranlık renklerini yansıtıyor. İçerisindeki ışıltılı beyaz ile göz makyajına göz alıcı bir parlaklık ekleyebilir, metalik bordolarla da mükemmel gece makyajlarına geçiş yapabilirsin.

NYX Professional Makeup Away We Glow far paletlerin en güzel tarafı, açık ve koyu tonlarının birbiriyle çok uyumlu oluşlarıyla gündüz makyajlarını geceye uyarlamayı çok kolaylaştırmaları. Bu yaz boyunca ister gündüz gezerken, ister akşam yemeklerinde, ister plaj partilerinde istersen de gece kulüplerinde eğlenmek için ihtiyacın olan tüm renkleri tek bir palette bulabilirsin.

NYX Professional Makeup Away We Glow Far Paleti

NYX Professional’ın Away We Glow serisindeki likit aydınlatıcıları ve makyaj bazılarını da bu paletlerle birlikte kullanarak, tam yaza yakışır, ışıl ışıl bir görünüm elde edebilirsin. Away We Glow Strobing Cream makyaj bazı ile parlak bir ten makyajı yapabilir, Away We Glow Liquid Booster likit aydınlatıcıyı yüzünün yüksek kısımlarına uygulayarak aydınlatabilir, Away We Glow allıklarla da yüzüne doğal bir renk katabilirsin. Kısacası bu yaz nereye gidersen git, makyaj çantandan Away We Glow serisini ayırmamanı şiddetle öneririz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/