loader

İnceliyoruz: Nyx Professional Makeup Love You Mochi Far ve Aydınlatıcı Paletleri

Favoriye Ekle

NYX Professional Makeup’ın yepyeni Love You So Mochi far paleti ve aydınlatıcıları merceğimiz altında!

2018 bahar makyaj trendleri

arasında canlı, metalik ve pastel tonların olduğunu söylemiştik, NYX Professional Makeup’ın Love You So Mochi far ve aydınlatıcı paletlerini görünce bu baharın her zamankinden daha renkli geçeceğine emin olduk! Japon Mochi tatlısından ilham alan bu muhteşem paletler, bu baharın en renkli makyajlarının habercisi. Yeni sezonda ekstra ışıldamamızı sağlayacak bu tatlı paletleri şimdi daha yakından inceliyoruz! Cilt tonuna uygun en iyi far paletleri için okumaya devam et. 

NYX Professional Makeup Love You So Mochi Far Paletleri

İnceliyoruz: Nyx Professional Makeup Love You Mochi Far ve Aydınlatıcı Paletleri_1

NYX Professional Makeup Love You So Mochi koleksiyonu iki farklı far paleti sunuyor: 10 canlı ve ışıltılı farın olduğu Electirc Pastels, diğeri de 10 muhteşem şeftali tonundan oluşan Sleek and Chic. Hangisini daha çok sevdik, bu gerçek bir muamma. Electric Pastels, bu sezonun trend olan metalik canlı renkleriyle yapılan göz makyajları için birebir. Diğer yandan Sleek and Chic paletindeki şeftali tonları ise hem günlük hem de gece makyajlarında vazgeçilmez tonlarımız. Bu paletin bir de bambaşka bir özelliği var ki o da, farların yapıları marshmallowa benziyor. O kadar yumuşak ki, parmağınızla dokunduğunuzda şekil alıyor, tadına bakmamak için kendimizi zor tutuyoruz!

NYX Professional Makeup Love You So Mochi far paletlerinden Electric Pastels’teki 10 rengin de tamamı ışıltılı bitişe sahip. Pembe, mor, mavi, yeşil, turuncu gibi metalik pastel tonlar, özellikle festival makyajlarının aranan ismi olacak, bu kesin! NYX Professional Makeup Love You So Mochi Sleek and Chic paletindeki şeftali-toprak tonları ise günlük makyajda çok rahat bir şekilde tercih edilebilecek renkler. Son derece trend olan şeftali tonlarında bir göz makyajını, bu paletteki koyu tonlarla geceye uyarlamak da son derece kolay.

İnceliyoruz: Nyx Professional Makeup Love You Mochi Far ve Aydınlatıcı Paletleri_2

Yapıları yumuşacık ve kremsi olan bu paletteki farların en güzel tarafı da son derece kolay uygulanabiliyor olmaları. Tek seferde, palette gördüğünüz rengi göz kapağınızda elde edebiliyorsunuz. Parmakla uygulandığında hiç tozutmadan resmen kremsi ve metalik bir sonuç veriyor. Bu yumuşak yapıları sayesinde birbirlerine çok kolay karışabildikleri için, göz makyajında en acemi olanımızın bile göz alıcı dumanlı göz makyajları yapabilmesine yardımcı oluyor.

NYX Professional Makeup Love You So Mochi Aydınlatıcı Paletleri

NYX Professional Makeup (@nyxcosmetics)`in paylaştığı bir gönderi (Oca 18, 2018 at 1:01ös PST)

Gelelim, NYX Professional Makeup Love You So Mochi koleksiyonunun aydınlatıcı paletlerine: Resmen ışıltıda yeni bir boyut açıyorlar. İki farklı tonu bulununan aydınlatıcı paletlerinden Arcade Glam biraz daha soğuk, Lit Life ise daha sıcak tonlar barındırıyor.

NYX Professional Makeup (@nyxcosmetics)`in paylaştığı bir gönderi (Oca 5, 2018 at 9:37ös PST)

NYX Professional Makeup Love You So Mochi aydınlatıcıları uygular uygulamaz verdikleri ışıltı resmen göz alıyor. Palete baktığınızda gördüğünüz simli bitiş, uygulandığında kromatik bir etki bırakıyor. Daha önce hiçbir aydınlatıcıda göremediğimiz bu güçlü etki, yine aydınlatıcıların yumuşak ve kremsi yapısından geliyor.

NYX Professional Makeup Love You So Mochi far ve aydınlatıcı paletlerinin hem son derece yüksek pigmentli oluşlarını hem de çok yoğun bir etki vermelerini çok sevdik! Bu bahar ve yaz aylarında festival ve parti makyajları bu paletlerden sorulacak, buna eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler