loader

İnceliyoruz: Urban Decay All Nighter Kapatıcı ile Göz Altı Morluklarına Elveda

Favoriye Ekle

Göz altı morluklarına çok kolay bir şekilde veda etmeye ne dersin? Urban Decay’in yeni All Nighter kapatıcısını inceliyoruz!

Bir gün makyajsız dışarı çıkmaya karar verirsin ve seni görenler “Ne oldu, yoksa hasta mısın?” der hemen, oysa o gün sadece makyaj yapmamışsındır. O anda ne hissettiğini bizim kadar kimse iyi anlayamaz. İşte bu göz altı morluklarına, renk eşitsizliklerine ve bir türlü kapanmayan sivilce izlerine meydan okuyan muhteşem bir kapatıcı ile tanıştık. Lafı daha fazla uzatmadan seni de Urban Decay’in yeni All Nighter kapatıcısı ile tanıştırmak istiyoruz!

Urban Decay All Nighter Kapatıcı

İnceliyoruz: Urban Decay All Nighter Kapatıcı ile Göz Altı Morluklarına Elveda_1

Tam kapatıcı, waterproof, pürüzsüz ve mat bir görünüm veren ve canımızı sıkan her cilt sorununu tek hamlede gizleyen Urban Decay All Nighter kapatıcı son zamanlarda yüzümüzü en çok güldüren şeylerin başında geliyor.

Yorgun göz altları, yerleşmiş göz altı morlukları, bir türlü kapanmayan sivilce izleri ve ciltteki renk eşitsizliklerini gizlemek için yeni keşfimiz All Nighter kapatıcı. Urban Decay’in All Nighter fondötenini kullandıktan sonra, keşke bu kadar etkili bir de kapatıcı olsa demiştik ve sonunda hayallerimiz gerçek oldu. Urban Decay, All Nighter kapatıcıyı çıkararak kelimenin tam anlamıyla bizi kalbimizden vurdu!

Urban Decay All Nighter Kapatıcının Yapısı

İnceliyoruz: Urban Decay All Nighter Kapatıcı ile Göz Altı Morluklarına Elveda_2

All Nighter kapatıcının tam kapatıcı, mat, doğal yapısı tartışmasız mükemmel. Tek seferde harika bir şekilde sorunları gizlese de, birkaç kat daha uygulamak istediğinizde asla kat kat görünmüyor. Modern mat görünümü sayesinde son derece doğal görünüyor.

Ultra pigmentli ve kolay dağıtılan formülü, bir kapatıcıda aradığımız en önemli özelliklerden biri. Waterproof özelliği ile tüm gün, tüm gece boyunca yerinde bozulmadan kalıyor, bir de üstüne parlamayı kontrol altına alıyor. Göz altı çizgilerine dolmadığı ve gözenekleri belirginleştirmediği gibi bu bölgelere blur efekti veriyor. Resmen sihirli bir kapatıcı!

İnceliyoruz: Urban Decay All Nighter Kapatıcı ile Göz Altı Morluklarına Elveda_3

En zor kapanana sivilceleri, yorgun geçen günlerin izini ve bizi çileden çıkaran renk eşitsizliklerini o kadar güzel bir şekilde kapatıyor ki, All Nighter kapatıcı artık makyaj çantamızda kalıcı bir yer edindi. Öyle ki, dövme bile kapatıyor, daha ne olsun?

Editörün Önerisi: Kusursuz uygulama için yüzün çok iyi nemlendiğinden ve nemlendiricinin emildiğinden emin olmalısın! All Nighter Concealer ilk uygulandığında üzerinde oynanabilir, ancak bir kere cilde oturduğu zaman ikinci bir kata veya tazelenmeye ihtiyaç duymaz. Bu yüzden dağıtırken oyalanmamalı ve ürünü bekletmemelisin!

Urban Decay Cosmetics (@urbandecaycosmetics)`in paylaştığı bir gönderi (Kas 22, 2017 at 2:06ös PST)

Her cilt tonuna göre geniş bir renk seçeneği olan Urban Decay All Nighter kapatıcının, All Nighter fondöten ve Naked Skin fondöten ile harika bir uyumu var. Özellikle son aşamada All Nighter makyaj sabitleme spreyi kullandığında, tüm gece ve tüm gün boyu kusursuz görüneceğin garanti! Bu iki fondötenle çok iyi anlaştığı gibi, eğer olur da fondöten sürmek istemediğinde, göz altlarına, burun kenarlarına ve renk eşitsizliklerinin olduğu bölgeye uygulandığında da tek başına çok doğal görünüyor.

Editörün Önerisi: All Nighter Concealer ultra pigmentlidir. Dolayısıyla ürünü denerken, mükemmel tonunu seçmeden önce cildine sürüp, karıştırıp gerçek rengi görmek için tamamen kurumasını beklemek iyi bir seçenek. Eğer iki ton arasında kalırsan, daha açık olanı seç!

İnceliyoruz: Urban Decay All Nighter Kapatıcı ile Göz Altı Morluklarına Elveda_4

En eğlenceli geceden sabahın ilk ışıklarına, yorucu ve stresli bir ofis gününde veya heyecanla hazırlandığımız bir ilk buluşmada bizi asla yarı yolda bırakmayan Urban Decay All Nighter kapatıcı bizim için tam bir “İlk görüşte aşk” oldu. Şubat ayında Urban Decay’in online alışveriş sitesinde satışa çıkacak bu sihirli kapatıcıyı mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler