loader

İnceliyoruz: Urban Decay Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss

Favoriye Ekle

Bu yazın en göz kamaştıracak ruj serisini inceliyoruz: Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’ları ile karşındayız!

Bu yaz her şeyin göz kamaştıracak derecede parlak olacağı kesin! Özellikle Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss serisini gördükten sonra işler tamamen değişti, artık mat makyaj malzemelerimizi geçici olarak bırakıp tüm ilgimizi parlak ve holografik görünümlere verdik. Eğer sen de bu yaz bizim gibi ışıldamak niyetindeysen, Urban Decay’in yeni çıkan Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’larına bayılacaksın!

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss

4 farklı bitişte 12 göz kamaştırıcı rujdan oluştan Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’lar bu yazın en heyecan verici görünümlerini veriyor: göz kamaştırıcı parlaklık. Dudağa parlak bir görünüm vermenin yanında, dolgunlaştırıyor ve nemlendiriyor. Sıcak yaz günlerinde bronz tene çok yakışacak bu rujların hangi rengini alacağımız konusunda epey zorlanacağımız da kesin!

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’ların Yapısı

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’ların 4 farklı bitişi var; Metalik, holografik, krem ve parlak kremsi. Dudakta yapışkan his bırakmadan ultra parlak bir görünüm veren bu likit rujlar toplam 12 renkten oluşuyor. Pembelerden morlara, illüzyon yaratan yansımalı holografiklerden nude tonlara kadar, yaz makyajında ihtiyaç duyulabilecek renkleri tek kelimeyle harika.

İçerisinde nane ve vanilya özleri bulunduran Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’ların kokuları da ayrı bir lezzetli. Nane deyince de hemen anlamışsındır, dudakları da dolgunlaştırıyorlar. Bir de E vitamini ile de dudakları besliyor ve yumuşatıyor. Kadife gibi yumuşacık, kolay sürülen ve uzun süre kalıcılığını kaybetmeyen Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’ların bu yaz çantamızdan eksik olmayacağı garanti!

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’ların Renkleri

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’ların 4 farklı bitişinden metalik olanlar dikkatimizi ilk çekenlerden. Bronz tene en çok yakışacak olanlardan Goldmine içerisinde sanki gerçekten altın parçaları varmış gibi hissettiriyor. Günlük makyajda da vazgeçilmez olacağı şimdiden belli olan Naked rengi ise tam bir nude ve içerisinde inci pembesinden yansımalar barındırıyor. Eğer göz alıcı ve dikkat çekici bir bordo tonu arıyorsan da Dirty Talk rengi imdadına yetişecek. Pembe ışıltılı bir bordo olan Dirty Talk Yaz davetleri ve gece makyajları için favorilerimizden. Canın biraz daha parlak renkler isterse, tam yazlık bir renk olan Big Bang, canlı metalik bir pembe. Havuz partileri için ideal!

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’ların holografik bitişteki rujları ise en göz kamaştırıcı olanlardan. Festival ve parti makyajları için harika seçimler olacak bu rujlar arasında en dikkat çekici olanı da Candy Flip. Tek başına olduğu gibi, başka rujlar üzerine de mükemmel görünen bu ruj, içerisinde mavi ve pembe yansımalar barındıran holografik lavanta rengi. Bir rujda böyle bir renk bulmak imkansız! Günlük makyajda çok aşırıya kaçmadan holografik bir etki elde etmek istersen, senin rengin SPL. Hem çok doğal bir şeker pembesi tonu var hem de içerisinde yanar döner holografik ışıltılar var. Eğer mürdüm tonlarını seviyorsan da, Snapped rengine bayılacağına emimiz, mavi ışıltılı bu koyu mor tonu gerçekten bir harika! Son olarak da favori renklerimizden Fireball, pembe holografik yansımalı bir şeftali rengi. İster deniz kenarında, ister plaj partilerinde, istersen de günlük makyajında her zaman kullanılabilir bir renk.

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss

Gelelim kremsi bitişe sahip olan Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’lara. Özellikle mezuniyet makyajlarının favorisi olacak Snitch rengi, parlak bir mercan tonu. Çiçekli elbiseler çok yakışacak bir renk olan Backtalk da, zaten Vice rujlardan favorimizdi, şimdi bir de parlak bitişi ile bu bağımlılığı bambaşka bir seviyeye taşıdı. Parlak mor tonlarını sevenlerdensen, bu yaz festival makyajlarında sana eşlik edecek diğer bir renk de Jawbreaker. Holografik aydınlatıcılarla çok yakışacak bu tonu mutlaka denemelisin. Son olarak da romantik makyajların başrol oyuncusu, bebek pembesi tonuyla Obsessed rengi herkese lazım renklerden.

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss

Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’lar, göz kamaştıran parlaklıkları, yapış yapış olmayan bitişleri, dudak dolgunlaştırıc etkisi ve kolay sürümleri ile bizden tam puan aldı! 12 rengin tamamı da birbirinden güzel olan bu rujlar bu yazın favorisi. Urban Decay’in Hi-Fi Shine Ultra Cushion Lip Gloss’lara nereden ulaşabilirim dersen de, Mayıs ayından itibaren urbandecay.com.tr'de bulabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler