loader

İnceliyoruz: Urban Decay Nagel Ruj Paletleri

Favoriye Ekle

Ruj paletlerine karşı senin de bizim gibi zaafın varsa harika bir haberimiz var: Urban Decay Nagel ruj paletlerini birlikte inceliyoruz!

80’leri sever misin? O zamanın modası, renkleri, müzikleri bizim hayatımızın hala merkezinde. Modanın kendini tekrar ettiğini ve yenilediğini düşünürsek, o zamanların metalik ve canlı renkleri ile bugün karşılaşmamız tesadüf olamaz. İşte Urban Decay’in buram buram 80’ler kokan, o dönemin ünlü sanatçısı Patrick Nagel’ın anısına çıkardığı sınırlı sayıdaki Nagel ruj paletleri bizi o günlere ışınladı. Denerken nostalji yaşadığımız, yapılarına, renklerine aşık olduğumuz bu ruj paletlerini birlikte incelemeye ne dersin?

Urban Decay Nagel Ruj Paletleri

İnceliyoruz: Urban Decay Nagel Ruj Paletleri_1

80’lerin her zaman koyu renk ruj süren, çılgın ve güçlü kadınını illustrasyonlarına taşıyan Patrick Nagel, şüphesiz ki çok büyük bir sanatçıydı. Eserleri müziğe ve modaya yön verdi. Özellikle o siyah saçlı kadını hepimizin hafızalarına kazınmıştır. İşte tam bu ruhu taşıyan Nagel ruj paletleri adeta zaman makinesi gibi.

Nagel’in 3 ikonik baskısını üzerlerinde taşıyan Nagel ruj paletlerinin her birinde, Urban Decay Vice rujların en kült 5 rengi yer alıyor. Bitişlerine, renklerine, dokularına ve renklerine göre her palet için özenle seçilmiş bu ruj paletlerinin en güzel tarafı ise her duruma uygun ruju barındırıyor olması. Tek yapman gereken sana uygun olanı seçmek, belki de hepsini :)

Urban Decay Nagel Ruj Paleti Untitled

İnceliyoruz: Urban Decay Nagel Ruj Paletleri_2

Sınırlı sayıdaki Nagel ruj paletlerinden ilki, üzeri mavi baskılı olan Untitled. Kırmızı ve pembenin biraz daha soğuk tonlarını barındıran bu palette, hepsinde olduğu gibi 5 renk bulunuyor. 2 kırmızı, 2 nude ve bir pembe renk gerçekten herkesin ihtiyacı olabilecek tonlarda.

Urban Decay Nagel Ruj Paleti Rio

İnceliyoruz: Urban Decay Nagel Ruj Paletleri_3

Daha sıcak ve canlı renklerin olduğu Nagel paletlerden Rio’da metalik bitişli Vice rujlar da yer alıyor. 80’lerin ruhunu en baskın şekilde yansıtan Rio’da,  kırmızı, pembe tonlu nude ve bir de kahverengi tonlar bulunuyor.

Urban Decay Nagel Ruj Paleti Sunglasses

İnceliyoruz: Urban Decay Nagel Ruj Paletleri_4

İçindeki mor alt tonlu nude renk ile kalbimizi fetheden Nagel paletlerden Sunglasses, favorimiz olmaya aday.  İçerisindeki bordo, nude ve pembe tonlar ise ayrı güzel ve sıra dışı tonlar. Metalik dudak makyajı trendi hala popülerliğini sürdürürken, Sunglasses en doğru tercihlerden biri olabilir.

Urban Decay Nagel Ruj Paletlerinin Yapısı

İnceliyoruz: Urban Decay Nagel Ruj Paletleri_5

Vice rujların renkleri ve yapılarını ne kadar sevdiğimiz bir gerçek. Her birini tek tek almak yerine, bu özenle bir araya getirilmiş renkleri çantaya atıp çıkmak çok cazip. Çantada taşınabilecek kadar küçük ve kompakt olan bu paletler, içerisindeki her duruma uygun renkleriyle, dudak makyajı konusuda bize her zaman destek olacak gibi.

Vice rujların Pigment Infusion System özelliği sayesinde süper kremsi yapıları, dudağı hiç kurutmayıp aksine nemlendirmeleri zaten en sevdiğimiz özellikleri. Bir de üzerine ister günlük, ister parti, ister toplantı için uygun tüm renkleri bir arada sunması en büyük avantajı. Üzerindeki sanat eseri baskı ise bize “Mutlaka sahip olmalıyım!” dedirtiyor.

İnceliyoruz: Urban Decay Nagel Ruj Paletleri_6

Rujların bulunduğu çukurların etrafı, merdiven şeklinde tasarlanmış. Böylece paletin içindeki özel fırça ile rujları uygulamadan önce fazlalığı bu basamaklarda kolayca temizleyebilirsin. Böylece Vice rujların o yoğun pigmentli yapısı ile tek sürüşte istediğin rengi elde edebilirsin. Hatta dilersen renkleri birbirine karıştırıp sana özel o rengi de elde edebilirsin, tamamen sana kalmış!

Urban Decay Nagel ruj paletlerine sahip olmak için Urban Decay’in online satış sitesini ziyaret etmen gerekli! Sınırlı sayıdaki bu özel paletleri kaçırmamak için acele et!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler