loader

İnceliyoruz: Urban Decay Naked Reloaded Far Paleti

Favoriye Ekle

Yepyeni, nude tonlarda mükemmel bir far paletine hazır mısın? İşte en iyi far paletleri arasında adını altın harflerle yazdırmış Urban Decay Naked paletlerin yeni üyesi: Naked Reloaded!

Daha çok geçmedi, Urban Decay Naked 1 paletle vedalaşmışken ve bunun burukluğunu üzerimizde taşıyorken, Urban Decay yepyeni bir efsane ile hayatımıza tekrar girdi. İçerisinde 12 yepyeni nude ton barındıran, bu yıl “nude makyajları” tekrar makyaj trendleri arasına sokacak yeni Urban Decay Naked Reloaded ile tanıştık. Üstelik süper bir haberimiz var, bu muhteşem, asla kaçırılmaması gereken far paleti, 28 Şubat saat 20:00'de Sephora.com.tr'de ön satışta! İşte şimdi sana, bu far paletini neden kaçırmaman gerektiğini anlatıyoruz!

Urban Decay Naked Reloaded Far Paleti

Urban Decay Naked Reloaded Far Paleti

“Herkese lazım bir far paleti” dendiğinde aklına ilk hangisi geliyor? Evet, Urban Decay Naked paletler, ama hangisi? Bugüne kadar seçim yapmakta en zorlandığımız konuların başında geliyor bu soru. Şimdi ise oyunu kökünden değiştiren, yepyeni bir far paletiyle karşı karşıyayız: Naked Reloaded. Daha Naked 1 paletle vedamızın dumanı üstündeyken, Urban Decay gönlümüzü öyle bir aldı ki, nutkumuz tutuldu desek yeridir!

Muhteşem 12 nude ton düşün, matlar, ışıltılılar, metalikler bir arada.. Her yaşa, her cilt rengine, her duruma ve makyaja yakışacak 12 farklı ve yeni tonu içeren Urban Decay Naked Reloaded, çıkar çıkmaz gündemimize yerleşti.

Urban Decay Naked Reloaded Far Paletinin Yapısı

Urban Decay Naked Reloaded Far Paletinin Yapısı

Urban Decay Naked farların şanını hak eden far yapısı, tabii ki Naked Reloaded’da aynen devam ediyor. Yoğun pigmentli, kadife hisli, birbirleriyle kolay karışan far yapısı, asla ödün vermemiş. Bir parmak değdirmeyle bile farkı çok kolayca hissedilen bu farlar, göz makyajı konusunda en acemi olanların bile profesyonel etki almasını sağlıyor.

Gelelim bu far paletinin en can alıcı kısmına: En çok kullanılacak, geçiş rengi ve baz rengi olan 4 renk paletin en dış kısımlarına yerleştirilmiş ve daha büyük ebatta hazırlanmış. Asla bitmeyecekmiş gibi!

Urban Decay Naked Reloaded Far Paletinin Renkleri

Urban Decay Naked Reloaded Far Paletlerinin Renkleri

Mat bejler, zengin metalik altın ve toprak tonları, iç ısıtan bir şeftali ve kahveler…Nude göz makyajları için neye ihtiyacın varsa hepsi bu paletin içinde mevcut. İster günlük göz makyajı için istersen parti veya gece makyajı, ihtiyacın olacak her renk tek bir palette yanında olacak. Gerçekten, tek bir paletle her duruma uygun makyaj yapabilmek sence de harika değil mi?

Urban Decay Naked Reloaded Far Paleti

Aradan yıllar geçse bile “İyi ki almışım” dediğin, her gün kullanabileceğin iyi bir far paletin olsun istiyorsan, Urban Decay’in yeni Naked Reloaded far paletinin 28 Şubat saat 20:00'de Sephora.com.tr'ye özel, sınırlı sayıdaki ön satış fırsatını kaçırmamanı şiddetle öneriyoruz! Biz alarmları kurduk bile!

Editörün Notu: Urban Decay Naked Reloaded, 4 Mart'ta tüm Sephora mağazalarında ve aynı anda urbandecay.com.tr'de satışta olacak! Urban Decay online alışveriş sitesinden yapacağın Naked Reloaded far paleti alışverişlerinde ekstra sürpriz ürünler de sepetinde seni bekliyor olacak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler