loader

İnceliyoruz: Urban Decay One&Done Blur on the Run

Favoriye Ekle

Makyaj dünyasında yeni çıkan ürünleri yakından incelemeyi ne kadar sevdiğimizi artık çok iyi biliyorsun. Bugün sana bahsedeceğimiz ürün, bizi bugüne kadar en çok şaşırtan ürünlerden biri oldu desek yalan olmaz. Daha önce hiç benzerini görmediğimiz bu makyaj malzemesi sayesinde biz artık ten makyajımızın kusursuz ve en önemlisi sağlıklı bir şekilde mat görünmesini sağlayabiliyoruz.

Sen de bizim gibi ten makyajının son adımında kullandığın pudra adımından istediğin performansı alamıyorsan, gün içinde ten makyajının bozulduğunu gözlemliyorsan bu ürünü çok seveceksin.

Urban Decay One&Done Blur on the Run

Urban Decay One&Done Blur on the Run

Hepimiz ten makyajında kusursuz bir görünüm ararız. Gün içinde parlama yapmasın, cildimizi sağlıklı göstersin ve tabii ki kusurlarımızı yok etsin. Ten makyajımızda kusursuz görünüm için biz genellikle fondöten + pudra formülünü kullanıyor(duk). Taa ki Urban Decay One&Done Blur on the Run ile tanışana kadar!

Urban Decay One&Done Blur on the Run aslında ten makyajında uygulanan son kat balmı. 'O da nedir?' diye sorduğunu duyar gibiyiz. Kremsi bir yapıya sahip olan bu balm, ten makyajının pürüzsüz ve mat görünmesine yardımcı oluyor. Fondötenimizi sabitlemek için kullandığımız transparan pudralar yüzümüzde donuk bir ifadeye neden olabiliyor veya çizgilere dolarak hiç istemediğimzi görüntülere yol açabiliyordu. Urban Decay One&Done Blur on the Run, ten makyajımızın sabitlenmesine yardımcı olurken, aynı zamanda sağlıklı ve nemlendirilmiş gibi görünen bir cilde sahip olmamızı sağlıyor. 

Neden Urban Decay One&Done Blur on the Run kullanmalısın?

Urban Decay Cosmetics (@urbandecaycosmetics)`in paylaştığı bir gönderi (26 May, 2018, 8:00öö PDT)

'Gün içinde cildim yağlı görünüyor' veya 'makyajım çizgilerime doluyor' diyorsan Urban Decay One&Done Blur on the Run tam sana göre!

2018 makyaj trendlerine baktığımızda doğallık ve fresh görünüm ön plana çıkıyor. Artık donuk mat görünümler yerini sağlıklı ve dinamik ten makyajlarına bırakıyor. Sen de en yeni makyaj ürünlerinden yardım alarak bu sağlıklı ve doğal ten makyajını yapabilirsin. Urban Decay One&Done Blur on the Run balm makyajının pürüzsüz görünmesine yardımcı olur, cilt kusurlarını gizler ve kurutma yapmadan mat bir görünüm sağlar. Cildinin nemlendirimiş gibi görünmesini sağlar aynı zamanda parlamasını önler. Suya dayanıklı yapısı sayesinde Urban Decay One&Done Blur on the Run her türlü durumda kusursuz görünmene yardımcı olacak. En son makyaj trendlerine ayak uydurabilmek, doğal ve canlı görünmek istiyorsan bu makyaj balmına bir şans vermeni öneriyoruz. 

Urban Decay One&Done Blur on the Run nasıl kullanılır?

Urban Decay Cosmetics (@urbandecaycosmetics)`in paylaştığı bir gönderi (16 May, 2018, 10:02öö PDT)

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki Urban Decay One&Done Blur on the Run her cilt tipine uygun. İster kuru ister yağlı cilde sahip ol, gönül rahatlığıyla bu makyaj balmını kullanabilirsin. 2 farklı renk seçeneği ile ten rengine en uygun tonu seçebilirsin.

Urban Decay One&Done Blur on the Run'ı nasıl kullanacağına gelince; dilersen direk cildine veya fondötenin üzerine uygulayabilirsin. Bizim tavsiyemiz Urban Decay One&Done Blur on the Run'ı ince yapılı ve doğal bitişli fondötenlerle kullanmandan yana. Urban Decay Naked Skin Liquid Fondöten gibi incecik yapılı, yarı kapatıcılığı olan fondöteni yüzünün tamamına yaydıktan sonra üzerine Urban Decay One&Done Blur on the Run'ı direk elinle bile dağıtabilirsin, uygulaması son derece kolay. Bu ikiliyi pudra ile sabitlemene de hiç gerek yok!

Tam da yaz mevsimi yaklaşmışken istediğin o fresh görünüm artık çok yakınında! Urban Decay One&Done Blur on the Run ile makyajına canlı bir dokunuş ekleyebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler