loader

İnceliyoruz: Yeni Renkleriyle L’Oréal Paris Color Riche Rujlar

Favoriye Ekle

Tüm zamanların favori mat rujlarından L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction rujların en yeni renklerini inceliyoruz!

Mat ruj modasının hiçbir zaman geçmeyeceğine eminiz! Makyaj çantamızda her zaman mat bir ruj bulunacak, her makyajın sonunda sıra ruj seçimine geldiğinde elimiz yine mat rujlara gidecek. Mat ruj denince de ilk aklımıza gelenlerden, yapılarını ve renklerini çok sevdiğimiz L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction serisine eklenen yeni renkleri görünce heyecanımızı gizleyemedik ve tek tek her birini incelemeye aldık! Bakalım sen de bu yepyeni renkleri bizim kadar sevecek misin?

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction rujların en yeni renkleri

İnceliyoruz: Yeni Renkleriyle L’Oréal Paris Color Riche Rujlar_1

Hem mat bitiş hem de dudağı kurutmayan rahat kullanım bir arada bir rujda bulununca o ruja sarılıyor ve asla bırakmıyoruz! L’Oréal Color Riche Matte Addiction mat rujları da bu listenin başında geliyor. Aradığımız o mat görünümü verirken dudaklarımızı asla kurutmayan bu rujlar hem gündüz hem gece tüm makyajlarımızda bize eşlik ediyor. En güzel kırmızılar, vazgeçilmez matlar ve göz alıcı canlı renklerin bir arada yer aldığı Color Riche Matte Addiction ruj koleksiyonuna yeni eklenen renkler ise bu rujlara olan aşkımızı tekrar tazeledi. Eğer yeni renkleri merak ediyorsan, şimdi tek tek incelemeye başlıyoruz!

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction - 358 Lava

İnceliyoruz: Yeni Renkleriyle L’Oréal Paris Color Riche Rujlar_2

Tam bahara yakışacak, capcanlı bir kırmızı tonu olan 358 Lava, bu bahar elimizden düşmeyen rujlar listesinde ilk sırada. İçerisinde turuncu tonu barındıran bu ruj, özellikle bronz tene de çok yakışacak!

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction - 471 Voodoo

İnceliyoruz: Yeni Renkleriyle L’Oréal Paris Color Riche Rujlar_3
Ultra Violet makyajların bu bahar son derece trend olacağını söylemiştik. 471 Voodoo ise tam bu trende yakışacak bir mor tonu. Özellikle metalik göz makyajları ile son derece güzel görünecek bu renk, bize sorarsan yeni sezonda herkesin makyaj çantasında olmalı!

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction - 473 Obsidian

İnceliyoruz: Yeni Renkleriyle L’Oréal Paris Color Riche Rujlar_4

Eğer biraz daha iddialı ve cesur bir mor tonu arıyorsan, 473 Obsidian’a mutlaka bir şans vermelisin. İçerisinde sıcak bir ton barındıran bu koyu mor tonu, her cilt tonuna yakışacak cinsten. Bu renk mat bitişiyle gerçekten çok dikkat çekici bir etki bırakıyor.

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction - 652 Stone

İnceliyoruz: Yeni Renkleriyle L’Oréal Paris Color Riche Rujlar_5

Mat rujlarda nude tonlardan bıkmamıza imkan yok! Hele de 652 Stone gibi sıcak ve açık bir nude tonuysa, tamam! Eğer sen de nude ruj olmadan olmaz diyorsan, 652 Stone bu bahar favori rujun olacak.

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction - 654 Bronze Sautoir

İnceliyoruz: Yeni Renkleriyle L’Oréal Paris Color Riche Rujlar_6

Bordoya çalan kahverengi rujları görür görmez bizim gibi heyecanlanıyorsan, 654 Bronze Sautoir’a bayılacaksın demektir. Color Riche Matte Addiction serisindeki 636 Mahogany Studs’ı sevdiysen bu ruj tam sana göre. Biraz daha sıcak ve bronz tonda olan 654 Bronze Sautoir özellikle gece makyajları için ideal!

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction - 656 Copper Clutch

İnceliyoruz: Yeni Renkleriyle L’Oréal Paris Color Riche Rujlar_7

İçerisinde kızıllık barındıran muhteşem bir bordo tonu olan 656 Copper Clutch, iddialı dudak makyajı yapmayı sevenler için ideal. Kış ayları bitti diye bordo tonlarından vazgeçmeye niyetin yoksa, bu ruj tam senlik!

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction - 908 Strom

İnceliyoruz: Yeni Renkleriyle L’Oréal Paris Color Riche Rujlar_8

İşte sıra dışı bir renk: Mat gri 908 Strom! Tam bir parti ruju olan 908 Storm gerçekten çok dikkat çekici bir renk. Özellikle renkli metalik göz makyajları ile son derece çarpıcı bir etki yaratan bu koyu gri tonunu çok sevdik.

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction - 909 Amulet

İnceliyoruz: Yeni Renkleriyle L’Oréal Paris Color Riche Rujlar_9

Mint yeşili bir ruja ne dersin? Bizce arada bir sınırların dışına çıkıp, nude tonları bir tarafa bırakmanın hiçbir sakıncası yok. Aksine, 909 Amulet ile herkesten farklı bir tarz yakalamak mümkün. Özellikle bahar ve yaz aylarının festival makyajlarında bu yeşil ruj son derece trend olacak, aklında bulunsun!

Yorumlar

1 Yorum

Betül 14 Haz 2020 - 02:28

Renkleri muhteşem dudakta yağlı bir his bırakmıyor günlük olarak ya da gezmeye giderken kullanabileceğiniz hatta çantanızdan hiç çıkarmayacağınız türden rujlar hayran kalıcaksınız

Faydalı Buldum
14 Haz 2020 - 02:28

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler