loader

İnceliyoruz: Yeni YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Rujlar

Favoriye Ekle

Mat rujların tüm makyaj çantamızı ele geçirdiğini söylesek abartmış olmayız! Özellikle YSL Beauty’nin yeni Rouge Pur Couture The Slim rujları, mat ruj çılgınlığında yepyeni bir çığır açtı. Bu harika mat rujları şimdi bizimle birlikte incelemeye ne dersin?

Her yeni mat ruj, mat bağımlılığımızı bir üst seviyeye taşıyor. Biz bu tutkumuzun peşinden giderken, çok yeni tanıştığımız bir ruj serisi var ki gerçekten de görür görmez nabzımızı hızlandırdır! YSL Beauty’nin Rouge Pur Couture The Slim ruj serisi hem mat bitişi hem de şıklığı sayesinde yeni takıntılarımız haline geldiler. Dudaklarda deri matlığını vurgulayan, hem cesur renkleri hem de kadife hissi ile dudak makyajında yepyeni bir çığır açan bu rujları şimdi seninle beraber inceliyoruz.

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim rujlar

İnceliyoruz: Yeni YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Rujlar_1

YSL Beauty’nin global güzellik direktörü Tom Pecheux tarafından hazırlanan ilk ruj koleksiyonu olma özelliğini taşıyan Rouge Pur Couture The Slim rujlar, yepyeni bir mat etkiyi dudaklara taşıyor. Rahat kullanım sağlarken, dudaklarda deri matlığında bir etki bırakıyor. Fark yaratmaya cesaret eden ve çığır açan yeni mat ruj ile kuralları değiştirmeye hazırsan, bu rujları çok seveceğine eminiz!

Hem rahat hem şık, hem cesur hem de risksiz bir ruja kimse hayır diyemez! YSL Beauty de bunu çok iyi bildiği için, Rouge Pur Couture The Slim rujlarıyla bizi tam kalbimizden vurdu. Yumuşak formülü ile kolay bir sürüş sağlayan bu rujlar, dudakta asla hissedilmiyor, tıpkı ikinci bir ten hissi gibi. Renk çeşitliliği ile de bizi son derece heyecalandıran YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim rujlar, yeni arzu nesnelerimiz.

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim rujların yapısı

İnceliyoruz: Yeni YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Rujlar_2

Rouge Pur Couture The Slim rujlar ultra ince, kare kesimli yapısıyla dudakları belirginleştiriyor ve bildiğimiz anlamda ruju baştan yaratıyor. Klasik ve şık, aynı zamanda zahmetsiz bir şekilde havalı; altın rengi metal süslemesiyle mat siyah paketlemesi rujun tavrını öne çıkarıyor.

Rujun köşeli şekli ile çok kolay bir uygulama sağlarken, hem dudak kalemine ihtiyaç bırakmıyor hem de dudaklara daha dolgun bir görünüm vermiş oluyor.

Hatta YSL Beauty’nin global güzellik direktörü Tom Pecheux bu rujlar için şöyle diyor: “Yoğun, pudralı yapısı ve yoğun rengiyle mükemmel bir şekilde belirginleştirilmiş dudak çizgisi sunuyor. “Cupid’s bow” olarak da geçen üst dudağın orta kısmına kare çizmek profesyonel makyaj artistleri arasında bilinen bir hiledir. Ben de, uygulama sürecini kolaylaştırarak kadınların kendileri için keskin ve belirgin bir dudak çizgisi yaratmalarını sağladım. Dudaklara hacim vermek için, üst dudağın orta kısmında başlayıp, kare köşeleri kullanarak “cupid’s bow” u belirginleştiriyorum. Sonra rujun kare kısmının kenarlarını kullanarak hem üstte hem de altta keskin belirginleştirilmiş bir dudak çizgisi oluşturuyorum. Bu dudakların doğal kıvrımını vurgularken, hacim ve ‘push up’ etkisi de veriyor.” Bu tüyoları bir kenara not etmekte fayda var!

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim rujların renkleri

İnceliyoruz: Yeni YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Rujlar_3

Tam 14 renk seçeneği bulunan YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim rujlar, en göz alıcı kırmızı, pembe, bordo ve nude tonlarını barındırıyor. Özellikle 21 numaralı kırmızı tonu, her cilt tonuna yakışacak cinsten, mutlaka koleksiyona eklemelik bir renk!

Derideki yoğun renk ve esneklikten esinlenerek, Rouge Pur Couture rujlar tek bir dokunuşla dudaklarda yoğun renk ve mat görünüm sağlıyor. Yumuşak formülü kremsi yapısıyla dudaklara kolayca uygulanıyor, aynı vücuda tam uyan deri pantolon gibi. Esnek ve hafif yapısıyla dudağa sürüp varlığını unutturuyor.

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim rujları hem lüks mat bitişleriyle hem de göz alıcı ambalajları sayesinde çok sevdik! Eğer sen de denemek istersen bu rujları Sephora mağazalarında bulabileceğini ekleyelim.

YSL Beauty Rouge Pur Couture Rujları incelemek için tıkla!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler