loader

İnceliyoruz: YSL Beauty Couture Blush ve Highlighter ile Sonbahar Trendleri

Favoriye Ekle

Sonbahar mevsiminde kullanmayı en çok sevdiğimiz makyaj malzemelerinin başında allık ve aydınlatıcılar geliyor. Yaz aylarında makyaj yapmayı neredeyse unutmuştuk! İyi ki sonbahar geldi ve biz makyaj aynasının başına tekrar oturduk. Yeni sezonda mutlaka incelenmeli dediğimiz iki ürünü kurcalama zamanı artık geldi! YSL Beauty'nin yeni Couture Blush ve Highlighter'ı bu mevsimin en popüler iki ürününden olacak gibi görünüyor.

Makyaj çantanda uzun dönemli kullanabileceğin, pigmentli ve yumuşacık yapılara sahip olan bu makyaj malzemelerini makyaj.com editörleri olarak inceliyoruz!

YSL Beauty Couture Blush

İnceliyoruz: YSL Beauty Couture Blush ve Highlighter ile Sonbahar Trendleri_1

Ten makyajında en rahat hissettiğimiz nokta yüzümüzde ağır his bırakmayan allıklar oluyor. Allığı sürdüğümüzde yüzümüzde sanki yokmuş gibi hissetirmesi her zaman en sevdiğimiz özelliklerden.

Bugüne kadar denediğimiz allıklar arasında en hafif ve en etkili allıklardan biriyle tanıştık ve soluğu hemen burada aldık. YSL Beauty Couture Blush,  ilk ağırlık yapmayan, kolay dağıtılabilir allığı olma özelliğini taşıyor Yapısı ve hissi bu kadar hafif olduğu için dilediğin yoğunluğu elde edene kadar artırabiliyorsun. Allık cildinde parlama yapmadığı için kalıcı bir sonuç da alabiliyorsun. Bu yeni allığın yenilikçi toz teknolojisi incecik bir allık deneyimi sunuyor.

İnceliyoruz: YSL Beauty Couture Blush ve Highlighter ile Sonbahar Trendleri_2

YSL Beauty Couture Blush’ın en sevdiğimiz özelliği ise tek dokunuşta yanaklarımızda bıraktığı etki oldu. Tek fırça darbesiyle canlı bir renk yoğunluğu elde edebildiğimiz bu allığı yeni sezonda bol bol kullanacağız gibi görünüyor. Pembe-mor ve şeftali renklerindeki bu allıklar sonbahar makyajına bambaşka bir dokunuş katacak. Eğer cilt tonuna göre nasıl allık tonu seçmen gerektiğini merak ediyorsan, yazımızı okumayı unutma.

YSL Beauty Couture Highlighter

İnceliyoruz: YSL Beauty Couture Blush ve Highlighter ile Sonbahar Trendleri_3

Aydınlatıcıları çok sevdiğimiz artık herkes tarafından bilinen bir gerçek. Sonbahar makyajına çok yakışan aydınlık görünüm için yeni aydınlatıcılar denemeye başlamıştık. Aydınlatıcı alırken en çok önem verdiğimiz noktalar kolay dağılması, kalıcı olması ve tabii ki parlak görünmesi! Sanırım biz bu üç özelliğe sahip bir aydınlatıcıyı artık bulduk!

YSL Beauty Couture Highlighter, aydınlatıcı fırçası ile kolayca uygulanabiliyor. Elmacık kemiklerinde hızlıca yayılarak doğal bir bitiş bırakıyor. Pembe ve altın sarısı tonlarındaki bu aydınlatıcı hem gündüz hem de gece makyajına çok yakışıyor!

İnceliyoruz: YSL Beauty Couture Blush ve Highlighter ile Sonbahar Trendleri_4

Yüzünde ağırlık yapmayacak, hafif bir his bırakacak ve gün boyu kendini fresh hissetmeni sağlayacak bu aydınlatıcıları sonbahar makyajında denemeni öneriyoruz. Aydınlatıcın elmacık kemiklerine, burun ucuna, çene ucuna ve biraz da dudaklarının üzerine uygula. Gece makyajında, göz kapaklarının tam ortasına aydınlatıcı ekleyerek gözlerini daha belirgin gösterebilirsin.

Editörün Notu: YSL Beauty Couture Blush ve Higlighter'ı Eylül ayı itibariyle Sephora, Sevil, Boyner ve Beymen mağazalarında bulabilirsin!

Photo Credit: Beaumiroir

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler