İnceliyoruz: YSL Beauty The Holographics Koleksiyonu ile Yaz Makyajı

İnceliyoruz: YSL Beauty The Holographics Koleksiyonu ile Yaz Makyajı

YSL Beauty’nin yeni The Holographics koleksiyonu ile muhteşem ve göz kamaştırıcı yaz makyajları kapıda!

Yaz demek bizim için ışıl ışıl, canlı renkler demek. Canlı renklerin her biri içimizi açarken, bir de son zamanların en popüler makyaj trendlerinden holografik etki de üstüne eklenince, bir anda yazın en güzel günlerine ışınlanıyoruz. Son zamanlarda da heyecanımızı iyice kabartan yepyeni bir koleksiyon ile tanıştık: YSL Beauty’nin özel The Holographics koleksiyonu ile bu yaza ışıltımızla damga vuracağımız kesin. Haydi gel, şimdi bu göz kamaştırıcı koleksiyonu beraber inceleyelim.

YSL Beauty The Holographics koleksiyonu


İnceliyoruz: YSL Beauty The Holographics Koleksiyonu ile Yaz Makyajı

Yaza has şeyler, ışıltılar, göz kamaştıran renkler her zaman ilgimizi çekiyor, kendimizi bu koleksiyonları incelerken oyuncakçıya girmiş birer çocuk gibi hissediyoruz. Bu seferki heyecanımız da YSL Beauty’nin bu yaza özel çıkardığı The Holographics koleksiyonu. Hem kış aylarının hem de yazın vazgeçilmez trendi olan holografik etkiyi en üst seviyede yansıtan bu harika koleksiyonun başrolünde likit rujlar, göz kalemleri ve ojeler yer alıyor.

Hem yaza uyacak parlak renkler hem de holografik bitiş bir araya geldiğinde ne kadar güzel bir sonuç ortaya çıktığını kanıtlayan bu koleksiyon, şimdiden bu yazın favorisi olacak güzellikte.

YSL Beauty The Holographics Likit Rujlar


İnceliyoruz: YSL Beauty The Holographics Koleksiyonu ile Yaz Makyajı

8 farklı ton, 8 holografik parlaklık: YSL Beauty The Holographics serisindeki likit rujların her biri birbirinden göz alıcı. Pembe, mor kırmızı, bordo gibi hem gündüz hem de gece kullanılabilecek tonlar barındıran bu ruj serisi gerçekten tam anlamıyla büyüleyici görünüyor.

Soğuk alt tonlu No: 501 Arcade Pink, tam bronz tene yakışacak güzellikte. Gece makyajları için de muhteşem olabilecek No: 502 Electric Burgundy ve No: 503 Neon Prune en iddialı renklerden. İddia denince de parti ve festival makyajlarının yıldızı olmaya aday bir renk var: No: 508 Holographic Black. Yeşil ışıltılı mor bir ruj tüm gözleri üzerinde toplamak için tek ihtiyacın olan şey!

Eğer günlük bir pembe arıyorsan No: 504 Rose Glitch’i seçebilir, gece gündüz kırmızıdan vazgeçmem diyorsan No:505 Video Red’i deneyebilirsin. Yaz günlerinin favori rengi olan turuncu ise pembe ışıltılarla buluşmuş: Bize sorarsan koleksiyonun en güzel renklerinden biri olan No: 506 Orange Gaming ortaya çıkmış! Bir de pembe ışıltılı beyaz ruj var ki koleksiyonun en masum ama en göz alıcı rengi: No: 507 Hologhraphic White! Bu rengin yeri bizde ayrı! Parlak ve holografik yansımalı bu likit rujlar tek başına kullanılabilecekleri gibi, top coat olarak da kullanılabiliyor, iş tamamen senin yaratıcılığına kalmış!

YSL Beauty The Holographics Göz Kalemleri


İnceliyoruz: YSL Beauty The Holographics Koleksiyonu ile Yaz Makyajı

Holografik etkinin dudaklardan sonra en çok yakıştığı yer de gözler olsa gerek! YSL Beauty The Holographics koleksiyonundaki göz kalemleri de aynı rujlar gibi iddialı.

Klasik siyahın holografik halinden tut da, beyaz, pembe ve elektrik mavi gibi tam da bu yaz ihtiyacımız olan renkler koleksiyona eklenmiş. Aralarından seçim yapmak gerçekten çok zor olacağa benziyor!

YSL Beauty’nin Dessin Du Regard göz kalemleri ile aynı özelliklere sahip bu göz kalemleri, çok yumuşak oldukları için göze rahat bir şekilde uygulanıyor ve bir o kadar da kalıcılar. Festival ve yaz partilerine yakışır iddialı göz makyajları için bu kalemler harika bir seçenek olacak!

YSL Beauty The Holographics Ojeler


İnceliyoruz: YSL Beauty The Holographics Koleksiyonu ile Yaz Makyajı

Sıradan oje renklerinden sıkıldıysan, YSL Beauty The Holographics ojeler bu yaz imdadına yetişecek. Holografik siyah ve beyaz gerçekten inanılmaz güzel görünüyor, özellikle beyaz şimdiden favori rengimiz! Zaten kalıcılıklıklarını ve yoğun pigmentli yapılarını çok sevdiğimiz YSL Beauty La Laque Couture ojelerin holografik versiyonları da tüm zamanların en sevilen ojelerinden olacakları kesin!

Mayıs ayında Beymen online alışveriş sitesinde bulabileceğin bu özel koleksiyonu kaçırmamalısın!