loader

Influencerların Cilt Sırları: Rengin’in Işıl Işıl Cildi!

Favoriye Ekle

Herkese merhaba,

Cilt bakımım son zamanlarda en çok dikkat edilen konulardan biri haline geldi. Makyajsız bile sağlıklı ve parlak görünen bir cilde sahip olmak sanırım her kızın isteği. Ben cildimin bu kadar canlı görünmesini biraz genetiğime ama çoğunlukla cilt bakım rutinime borçluyum. Eğer siz de benim gibi okul, iş, günlük koşuşturmalar derken cilt bakımınıza gereken süreyi ayıramıyorsanız şimdi anlatacaklarım çok hoşunuza gidecek.

Cilt bakımımda benim ve cildimin favori üçlüsü şeker peelingi, saf kil maskesi ve nem terapisi. Aslında hepsi ayrı ayrı benim bebeklerim, fakat üçünü beraber kullanınca mükemmel sonuç elde ediyorum.

Influencerların Cilt Sırları: Rengin’in Işıl Işıl Cildi!_1

Başkahramanlardan ilki ışıltı canlandırıcı şeker peelingi; kokusundan dolayı kullanırken en keyif aldığım ürünlerden biri. İçindeki E vitamini sayesinde cildimin solgun görünmesini engelleyerek, cildime ihtiyacı olan ışıltıyı sağlıyor. Uygulamadan sonra cildimi kurutmaması da en sevdiğim özelliklerinden diğeri. Kullanırken bütün yüzünüze eşit bir şekilde yaymayı, göz çevrenize dikkat etmeyi unutmayın !!!

Influencerların Cilt Sırları: Rengin’in Işıl Işıl Cildi!_2

Cildim bebeksi pürüzsüzlüğüne kavuştuktan sonra sıra saf kil maskesine  geliyor. Loreal Paris’in sanırım en çok kullanılan cilt bakım ürünleri saf kil maskesi serisi. Gerçekten de anında etki yaratması nedeniyle cilt bakımı rutinimin olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Bu seriden benim kullandığım kömürlü olan. Cildimi kurutmaması ve gözeneklerimin temizlendiğini görmek benim için en önemli özellikleri. Kremsi bir yapısı olması, yüzüme daha rahat sürmemi sağlıyor. Sadece bir kaç dakikada cildime aydınlık bir görünüm veriyor.

Influencerların Cilt Sırları: Rengin’in Işıl Işıl Cildi!_3

Geldik benim en sevdiğim aşamaya. Tamamen kirden arınmış, pürüzsüz cildime son olarak Nem Terapisi Aloe Vera suyunu sürüyorum. Hafif likit doku sayesinde, azıcık sürsem bile bütün cildimin nemlendiğini hissedebiliyorum. Benim gibi kuru bir cildiniz varsa kullandıkça cildinizin su gibi güzelleştiğini hissedeceksiniz.

Influencerların Cilt Sırları: Rengin’in Işıl Işıl Cildi!_4

Benim cilt bakımında kullandığım ürünler böyle. Cildi benim gibi olanlar bu üçlüyü kullandıkça umarım akıllarına beni getirir

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler