Instagram'da geçen hafta neler oldu?: #geçen hafta gözden kaçmayanlar

Instagram'da geçen hafta neler oldu?: #geçen hafta gözden kaçmayanlar

Instagram'da geçen hafta neler oldu?: #geçen hafta gözden kaçmayanlar

Ağustos ayının ortalarına doğru ilerlerken ünlüler cephesine neler olmuş neler bitmiş hepsini Instagram'dan takip ediyoruz. Eskiden sadece magazin programlarından öğrenebileceğimiz bilgileri, artık telefonlarımızda anbean görebiliyoruz, hem de ünlülerin direkt kendi hesaplarından! Evlilik haberlerinden tatil planlarına kadar her şeyi paylaştıkları bu uygulama bizim favorimiz. Gelin hep beraber Ağustos ayında ünlülerin Instagram hesaplarında neler olmuş yakından bakalım.

Didem Soydan

Uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Can Bonomo ile evlilik kararı alan Didem Soydan, bu haberi Instagram'dan 'gönlümün efendisi tabiki EVET!' başlığı ile duyurdu. Evlilik kararlarını kutlamaya Amerika'ya giden güzel çifte arkadaşları Fatma Turgut ve Can Temiz eşlik ediyor.


Gnlmn efendisi tabiki EVET !

didemsoydan (@didemsoydan) tarafndan paylalan bir fotoraf ()


Ezgi Eyüboğlu

Ulan İstanbul setinde tanıştığı oyuncu Kaan Yıldırımlar ile evlilik kararı alan Ezgi Eyüboğlu, bu mutlu anını Instagram'dan anında paylaştı.


Hayatmn en mutlu gnne EvETTT

ezgieyuboglu (@ezgieyuboglu) tarafndan paylalan bir fotoraf ()


Cansu Dere

Arkadaşlarıyla çıktığı tatilden fotoğraflar paylaşan Cansu Dere, güzelliği ve doğallığı ile dikkat çekiyor. Hayvan dostu ünlü güzel, tatlı bir köpekle verdiği pozda parlak ve canlı saçları ile göz kamaştırıyor


Cansu Dere (@cansudere) tarafndan paylalan bir fotoraf ()


Özge Ulusoy

Özge Ulusoy sevgilisi Hacı Sabancı ile neredeyse her ay farklı bir ülkeye gidiyor. Seyahat etmeyi çok seven ikili geçtiğimiz haftalarda Mykonos'a gitti. Arkadaşları ile birlikte sık sık fotoğraf yükleyen Özge Ulusoy bu fotoğrafı ' love is in the air' başlığı ile paylaştı.Pucca

5. kitabı 'O adam buraya gelecek'in yazarı Pucca sonunda evleniyor! Bir süredir birlikte olduğu Vine fenomeni ve oyuncu Serhat Osman Karagöz'le evlilik kararı alan Pucca, bu haberi Instagram'dan sevenleri ile paylaştı.


Atom karincalar is basinda

PuCCa (@puccito) tarafndan paylalan bir fotoraf ()


Eda Taşpınar

Bu yıl Mykonos'a tatile giden ünlüler arasında Eda Taşpınar da var. Kusursuz vücudu ve güzelliği ile plajların en çok ilgi çeken ismi Eda Taşpınar, tatiline Mykonos'ta devam ediyor.


photo by @stadal

edaataspinar (@edaataspinar) tarafndan paylalan bir fotoraf ()


Fahriye Evcen

Güzel oyuncu Fahriye Evcen yaz tatiline devam ediyor. Yoğun bir sezondan çıkan ünlü güzel, parlak ve güçlü saçlarıyla dikkat çekiyor.


Fahriye Evcen (@evcenf) tarafndan paylalan bir fotoraf ()