Instagram'daki en kırmızı dudaklar

Instagram'daki en kırmızı dudaklar

Kırmızı rujlar makyaj çantalarımızın olmazsa olmazları arasında! Duyduğumuza göre çoğu yıldızın da favori ruj renklerinden. Yıldızlar dünyasında son dönemde oldukça popüler olan kırmızı rujları ünlüler, günlük hayatlarında ve kırmızı halı davetlerinde kısacası her yerde kullanıyorlar. Her ne kadar gece makyajlarında yoğun göz makyajlarıyla tercih etseler de, bazen sadece kırmızı ruj bile günlük makyajlarına yetiyor! Biz de onlardan ilham alabilmek için, ünlülerin Instagram hesaplarına sızdık ve kırmızı ruju en güzel kullanan ünlülerin fotoğraflarını derledik. Bakalım en çok hangi ünlünün görünümünü beğeneceksin?

1. Gigi Hadid


vermelho

Une photo publie par Gigi Hadid (@gigihadid) le


Gigi Hadid son dönemin en popüler modellerinden biri ve şu aralar herkes onu konuşuyor! Moda haftalarındaki yoğun ve ağır makyajlardan yorulan genç model, günlük makyajında sadece kırmızı ruju tercih etmiş ve bu sade görünümüne renk katmış. Tabii ki selfie çekmeyi de ihmal etmemiş!

2. Adriana Lima


Feeling like a movie star in @chopard...thank you #cannes2015

Une photo publie par Adriana Lima (@adrianalima) le


Mayıs ayında düzenlenen Cannes Film Festivali'ne katılırken Adriana Lima, kadife, siyah elbisesini retro dalgalı saçları ve kırmızı dudaklarını vurguladığı makyajıyla kombinlemişti ve tüm gözleri üzerinde toplamayı başarmıştı. Kırmızı halıdaki bu fotoğrafını da takipçileriyle paylaşmayı unutmamış.

3. Lily Aldridge


Danced the night away in @alexandrevauthier Thank you @emmanuellealt @vogueparis for the best party

Une photo publie par Lily Aldridge (@lilyaldridge) le


En sevdiğimiz modellerden Lily Aldridge, Vogue dergisinin geçtiğimiz hafta düzenlenen partisine katılırken, dore, pul detaylı, ışıltılı mini elbisesiyle kusursuz görünüyordu. Makyajında ise sadece bolca maskara ve kırmızı ruj kullanan güzel model, bronz teninin ışıltısından faydalanmış gibi görünüyor!

4. Taylor Swift


Thank you to everyone who came to the 2 #1989TourPhilly shows. 100,000 people in 2 nights. I love you, PA.

Une photo publie par Taylor Swift (@taylorswift) le


Ünlü şarkıcı Taylor Swift, konser turnesininin finalinde çarpıcı mavi gözlerini ve dudaklarını vurgulayan bir makyaj tercih etmişti. Gnlük hayatında da sık sık kırmızı ruju kullanan güzel şarkıcı, dudaklarını ön plana çıkarmayı çok seviyor!

5. Merve Boluğur


Bu fotoraf dn geceden beri mthi dilekleriyle bana ok gzel bir doum gn yaatan sevenlerime gelsin sizi seviyorum pckler

Une photo publie par Merve Boluur (@merveeebolugur) le


Geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutlayan Merve Boluğur, kendisiyle özdeşleşen kırmızı rujuyla, takipçilerine bir sürpriz yapıp bu fotoğrafını paylaşmış. Beyaz, dik yakalı, omuz detaylı bluzu ve dağınık toplu saçlarıyla makyajı çok güzel bir uyum yakalamış.


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Maybelline New York Color Sensational Ruj 547 Pleasure Me Red

Maybelline New York Color Sensational Ruj 547 Pleasure Me Red

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Maybelline New York Color Sensational Ruj 547 Pleasure Me Red

Maybelline New York Color Sensational Ruj 547 Pleasure Me Red