loader

Irina Shayk'ı yakından tanıyalım: Instagram günlüğü

Favoriye Ekle
Irina Shayk'ı yakından tanıyalım: Instagram günlüğü

L'Oréal Paris'in güzellik elçisi Irina Shayk, güzelliği ile bizleri büyülemeye devam ediyor. Rus asıllı model Irina Shayk, kırmızı halı stili ile olduğu kadar sokak stili ile de dikkatleri çekiyor. Doğal ve elegan güzelliği ile ağımıza takılan modele yakından bakmaya ne dersin? Instagram günlüğünü karıştırdığımız ünlü modelin sırları ifşa oluyor!

Deniz tutkunu

Irina Shayk tam bir deniz aşığı! Denizdeki başarısını, balıkçılıkta da gösteren Irina oldukça şanslı gözüküyor.

Pazar tembeli

Irina Shayk'ın da bizden farkı yok. Pazarları yatakta uzun keyifler yapmayı seven ünlü modelin güzellik sırlarından biri de bu olsa gerek!

Hayvansever Irina

Hayvanlara düşkünlüğü ile bilnen Irina, onları yanından ayırmıyor. Sokak hayvanlarına yaptığı yardımın yanı sıra, onları kırmızı halıdan da mahrum bırakmıyor.

Sokak stili

Sokak stili ile beğeni toplayan Irina Shayk, farklı makyaj stillerini denemekten çekinmiyor. İri gözlerine uyguladığı mavi dumanlı göz makyajıyla oldukça beğeni topladı.

Doğal güzelliği

Irina Shayk denilince akla gelen en önemli şeylerden biri de, doğal güzelliği. İri gözleri ve dudakları ile beğeni toplayan rus model, makyajsız da çok güzel gözüküyor.

Cesur model

Hangimiz mayoyla karların arasına atlayabiliriz? Irina Shayk cesareti ile bizden kocaman bir alkış aldı!

Tatil düşkünü

Bu kadar yoğun çalışan model, tatili sonuna kadar hakediyor. Genelde tropikal iklimleri tercih eden Irina, yaz tatilinin keyfini çıkarıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön