0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Islak görünümlü makyaj+kırmızı ruj=Göz kamaştırıcı bir görünüm elde et!

Favoriye Ekle
Islak görünümlü makyaj+kırmızı ruj=Göz kamaştırıcı bir görünüm elde et!

Son yılların yükselen trendi ıslak görünümlü makyajı sadece yazın yapacak değiliz! Cildimizi olduğundan daha aydınlık ve taze gösteren bu makyaj stilini, kış şartlarına uygun hale getirerek daha çekici görünmek mümkün. Islak makyaj malzemeleri sayesinde yılın her günü ışıl ışıl görüneceksin

Yazın güneşin etkisiyle aydınlanan cildimize, kışın makyaj malzemeleri eşlik ediyor. Islak görünümlü cilt makyajı ve kırmızı ruj ile ideal bir kış makyajı yakalayabilirsin. Nasıl mı? Aşağıdaki adımları takip et!

1. Adım: Cildini nemlendir


Islak görünümlü cilt makyajının temeli, nemini almış bir ciltte yatar. Bu nedenle makyaja başlamadan önce cildini iyice nemlendirmelisin. Daha sonra makyaj bazını uygulayarak makyajının daha uzun süre cildinde kalmasını sağlamalısın.

Nemlendirici etkili makyaj bazı, cildinin gün boyu aydınlık ve canlı görünmesini sağlar. Islak ten makyajı yapmak için biz baz olarak NYX Professional Makeup Bare With Me Hydrating Jelly Primer Jel Makyaj Bazı kullanıyoruz. Bare With Me Hydrating Jelly Primer, jel formunda bir makyaj bazı. Yapısı ve içeriği sayesinde bazı sürdüğümüz anda emiliyor ve yağlı bir his bırakmıyor, taptaze ve doğal bir görünüm veriyor. En güzel tarafı ise vegan bir formüle sahip oluşu ve cildi gün boyu neme doyurması.

2. Adım: Islak ten makyajı


Sıra geldi ıslak ten makyajı yapmaya... 'Islak ten makyajı nasıl yapılır?' diye sorduğunu duyar gibiyiz. Islak, ışıl ışıl görünen ten makyajı için hafif yapılı ve aydınlık bitişli ten ürünlerini kullanmalısın. Biz bu görünümü elde etmek için NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil Renkli Nemlendiriciyi tercih ediyoruz. 

Oldukça hafif yapılı, ciltte adeta varla yok arası bir görünüm yaratan NYX renkli nemlendirici bizim son zamanlardaki favori ten ürünlerinden biri! Eğer sen de cildinde sağlıklı, taze ve en önemlisi ıslak bir bitiş arıyorsan renkli nemlendirici kullanmalısın. Ten rengine uygun seçtiğin renkli nemlendirici yüzünün tamamına yay ve ışıltını keşfet! Ciltteki renk eşitsizliklerini gideren ve cildin nefes almasını sağlayan bu renkli nemlendiriciyi mutlaka denemelisin.

Editörün önerisi: Renkli nemlendiricinin olduğundan daha ışıltılı ve ıslak görünmesi için, ıslak makyaj süngeri ile ürünü uygulamalısın. 

3. Adım: Islak göz makyajı


Aydınlık cilt makyajını, 'nude' yani sade ve yalın göz makyajı ile kombinlemeni tavsiye ediyoruz. Bize yaz günlerini anımsatan bu makyaj stili ile arkadaşlarının içini ısıtacaksın.

Islak göz makyajıyla uyum sağlaması için ince ve kusursuz bir eyeliner çekmeye ne dersin? Kim bu soruya hayır diyebilirki! Biliyorsun, ince eyeliner çekmek, kalın eyelinerdan çok daha zordur. Bu nedenle eyeliner çekmeyi bilmiyorsan öncelikle seni bu yazımıza alalım.

Eyeliner sürmeyi öğrendikten sonra NYX Professional Makeup Epic Ink Liner ile incecik bir eyeliner çek. Eyelinerının kuyruğunu hafifçe uzatarak gözlerini olduğundan daha çekik ve kalkık göstermelisin. 

Editörün önerisi: Ne kadar kusursuz eyeliner çeksen de en iyi maskarayı kullanmadan gözlerini ön plana çıkarman çok zor! Bu nedenle sana son zamanlardaki favorimi maskaramızı öneriyoruz. Kirpik liftingi etkili NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara kirpiklerini doğal bir şekilde kaldırarak daha hacimli görünmelerini sağlamalısın. 

4. Adım: Kırmızı ruj nasıl sürülür?


Dudak makyajında iddialı olmaya ne dersin? Kırmızı dudaklar ve ıslak cilt makyajı kış mevsiminin en dikkat çekici makyaj stillerinden biridir. Sen de bu görünüm için, dudaklarına favori kırmızı rujunu sür ve makyajını noktala!

Ürün önerisi: Opak formu ve ıslak bitişiyle en sevdiğimiz kırmızı ruj renklerinden biri NYX Professional Makeup Strictly Vinyl Lip Gloss Bad Girl! Islak kırmızı gloss formundaki rujunu dikkatlice sürerek çekici görünümünü tamamlayabilirsin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön