loader

Islak makyaj trendi: Sadece 3 adımda daha canlı bir görünüm!

Favoriye Ekle

Islak makyaj trendi uzun zamandır en popüler trendler listesinde! Birçok ünlü yıldızın da tercihi olan ıslak makyaj tekniği sayesinde artık ciltler pırıl pırıl parlıyor! Islak makyaj yönteminde amaç, taze, canlı bir cilt görünümü oluşturmak. Daha aydınlık bir tenle, tabii ki herkesten bir adım öne çıkmak da kaçınılmaz oluyor!

Peki, ıslak ten makyajı tüyolarının çok pratik olduğunu söylesek? Islak makyaj tüyoları ve ıslak makyaj ürünlerini öğrenmek için yazımızın devamına alalım seni!

Islak ten makyajı baz önerisi

Islak ten makyajı baz önerisi

'Islak makyaj nasıl olur?' diye soranlar için cevabımız nemlendirilmiş ve sağlıklı bir cilt olur. Islak ve nemli bir bitiş yaratan makyaj bazı sayesinde, ıslak ten makyajını kolaylıkla yapabilirsin. Çünkü ıslak makyajın amacı tende ıslak bir görünüm oluşturmak. Bu nedenle cildini güzelce nemlendirdiğinden mutlaka emin olmalısın. Pul pul olmuş bir cilt üzerine ıslak makyaj uygulandığında ortaya hoş bir görünüm çıkmayacaktır.  

Zengin içerikli NYX Professional Makeup Bare With Me Hydrating Jelly Primer'ı yüzüne uyguladığın andan itibaren yumuşacık bir his duyacaksın. Cildin tarafından anında emilen ve yağlı bir his bırakmadan nemlendiren bu ıslak makyaj için baz, gerçekten de bir harika! İçeriğindeki aloe vera ve salatalık özleri ile cildini 8 saate kadar nemlendirecek bu bazı kullanır kullanmaz çok seveceğine eminiz. Üstelik jel yapısı sayesinde uygulaması da çok keyifli.

Islak ten görünümü veren renkli nemlendirici

Renkli nemlendirici

Renkli nemlendirici, ıslak ve doğal ten makyajının olmazsa olmazıdır. Fondöten yerine cildinde daha doğal bir görünüm vermek için renkli nemlendiricileri tercih edebilirsin. Özellikle günlük makyajın için hafif yapıda, cildindeki kusurları kapatan ve varla yok arası bir görünüm oluşturan renkli nemlendiricileri biz çok seviyoruz. 

Islak makyaj ürünü arayanlar için harika bir önerimiz var! Cildinin en doğal ve ıslak halini ortaya çıkarmak için NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil renkli nemlendiricisini kullanabilirsin. Cildinin yorgun ve solgun görünümünü azaltan, 8 saat nemlendirme etkisi olan bu renkli nemlendirici seni olduğundan daha canlı ve tabii ki cildini daha ıslak ve taze gösterecek. Üstelik hiç ağırlık yapmıyor ve cildin nefes almasına izin veriyor.

Renkli nemlendirici nasıl sürülür?: Renkli nemlendiriciyi kullanmak çok kolay! Kremsi formülü ile çok kolay dağılan bu ürünü dilersen parmaklarınla veya makyaj süngeri ile sürebilirsin. Islak makyaj süngeri ile daha aydınlık bir cilt elde edebilirsin. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup On the Rise Liftscara

Islak makyaj için göz makyajı yapmanı önermiyoruz. Cildinin parlak ve sağlıklı görünmesi önceliğimiz olduğu için sadece bir maskara sürmen yeterli olacaktır. En iyi maskara arayışında olanlar için yeni bir keşfimiz var! NYX Professional Makeup On the Rise Liftscara, kirpiklerini dipten uca kadar kıvırarak dolgun kirpikler elde etmemizi sağlıyor. Kirpiklerde lifting etkisi yaratan bu ürünü sen de çok seveceksin!

Editörün Önerisi: Kirpiklere lifting etkisi veren bu maskara hakkındaki tüm detayları öğrenmek ve kirpiklerde nasıl durduğunu görmek istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

Islak makyajı için allık

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Allık.

Islak makyajın olmazsa olmaz ürünlerinden biri de allık. Cildinin sağlıklı ve aydınlık görünmesi için canlı renklerdeki allıkları tercih etmelisin. Allığını sürerken çizgi şeklinde iz kalmamasına dikkat et, ne de olsa doğal görünmek istiyoruz!

Kremsi yapıdaki allıklar cildinde her zaman daha canlı bir etki bırakır. Bu nedenle ıslak makyaj için allık önerimiz: NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Allık. Kremsi yapıdaki bu toz allık sayesinde hem yanaklarımızda mat bir görüntü elde ediyoruz hem de mor veya sarı gibi yeni trend allıkları deneme şansı buluyoruz! Islak makyaj için 05 Bang Bang gibi pembe alt tonlu bir allık kullanmalısın.

NYX Professional Makeup  #THISISEVERYTHING Lip Balm

Islak makyaj için ruj önerisi arayanlara ıslak bitişli doğal renk ruj öneriyoruz. Ruj yerine lip balm kullanarak dudaklarının bakımını sağlayabilir ve aynı zamanda çok doğal ve genç bir görünüm yakalayabilirsin. 

Islak makyaj modellerine baktığında karşına hep doğal renklerde, parlak dudaklar çıkıyordur. Bu görünümü elde etmek için NYX Professional Makeup  #THISISEVERYTHING Lip Balm'ı kullanmalısın. Parmaklarınla kolay bir şekilde süreceğin bu lip balmı her daim kusursuz ve doğal görünmek için yanına almayı untuma. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön