loader

İstisnasız Herkese Yakışacak 6 Mükemmel Ruj

Favoriye Ekle

Sezonun en trend renklerinden olan, yanından ayırmak istemeyeceğin ve istisnasız herkese yakışacak 5 mükemmel ruj önerisi ile karşındayız!

Gerçekten sana her şeyiyle uyacak, yanından ayırmak istemeyeceğin bir makyaj malzemesi bulmak seni de çok mutlu etmiyor mu? Her türlü makyaja uyacak ve seni yarı yolda bırakmayacak, herkesin sürekli bahsettiği o harika rujları bir araya getirdik. Bu rujların her biriyle ayrı aşk yaşayacağına ve elinden düşüremeyeceğine eminiz!

Maybelline New York Color Sensational Matte Nudes / Beige Babe

Maybelline New York Color Sensational Matte Nudes / Beige Babe

Nude tonlu rujlar senin için vazgeçilmezse, günlük, ofis, özel davet ve gece makyajlarında her zaman elin nude tonlu rujlarına gidiyorsa, mutlaka sahip olman gereken bir ruj var: Maybelline New York Color Sensational Matte Nudes serisinden Beige Babe! Hafif sıcak tonlu bu harika nude ruj, istisnasız herkese çok yakışacak rujlardan.

Urban Decay vice Lipsticks / Backtalk

Urban Decay vice Lipsticks / Backtalk

Soğuk alt tonlu pembe nude rujlardan favorimiz Urban Decay Vice ruj serisinden Backtalk rengi. Comfort Matte yapısı ile dudağı asla kurutmayan ve gün boyunca son derece rahat bir kullanım sağlayan Backtalk, biraz daha pembe ve soğuk alt tonlu mükemmel bir ruj. İster çok renkli bir makyaj yap, istersen doğal renkler kullan, istersen de sadece eyeliner, bu ruj her türlü makyaja inanılmaz bir şekilde yakışıyor. Bir kere sahip olduğunda gerçekten vazgeçemeyeceğin garanti!

Lancôme Matte Shaker / Kiss Me Cherie

Lancôme Matte Shaker / Kiss Me Cherie

Lancôme’un geçtiğimiz yaz çıkardığı Matte Shaker serisi, çok uzun zamandır favorimiz. Hem incecik yapısı hem de yoğun pigmentli renkleri ile son derece kullanışlı olan bu rujların her bir rengi ayrı güzel ama, soğuk alt tolu kırmızı rengi Kiss Me Cherie en güzel kırmızılardan. Hem mat, hem yoğun hem de çok doğal bir görünüm veren bu ruj, özellikle özel makyajlarında favorin olacak.

YSL Beauty Volupté Tint-in-Balm / Dream Me Nude

YSL Beauty Volupté Tint-in-Balm / Dream Me Nude

Parlak bitişli dudak makyajı trendi bu aralar hızlı bir yükseliş içinde. Sen de bu trende ayak uydurmak istersen, YSL Beauty’nin Volupté Tint-in-Balm serisini mutlaka denemelisin. Pembeden kırmızıya, nude tonlardan turunculara canlı ve göz alıcı renk skalasından bizim günlük makyajlarımızda favorimiz 01 numaralı Dream Me Nude rengi. Dudakları bir lip balm gibi beslerken aynı zamanda çok doğal bir parlaklık veren bu rujlar tam bir arzu nesnesi!

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction / Plum Tuxedo

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction / Plum Tuxedo
Berry tonlarındaki rujların kış aylarına ne kadar yakıştığından daha önce de bahsetmiştik. Herkese yakışabilecek en güzel Berry tonlarından biri de L’Oréal Paris’in Color Riche Matte Addiction serisinden Plum Tuxedo rengi. Hem mat bitişli, hem de dudağı kurutmayan formülüyle, Color Riche Matte Addiction ruj serisi zaten en beğendiklerimizden, bir de bu harika Berry tonu da şiddetle tavsiyemiz!

NYX Professional Makeup Liquid Suede Metallic  Matte / Biker Babe

NYX Professional Makeup Liquid Suede Metallic  Matte / Biker Babe

Metalik likit mat rujların modası popülerliğini sürdürürken, muhteşem bir renk önerimizle buradayız: NYX Professional Makeup’ın Liquid Suede Metallic Matte serisinden Biker Babe, herkese yakışacak sıcak bordo tonlu harika bir likit mat metalik ruj. İster gündüz istersen de gece makyajında kullan, herkesin rujunu soracağına emin olabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler