İyi ki doğdun Blake Lively : Güzel sarışın 27 yaşında

İyi ki doğdun Blake Lively : Güzel sarışın 27 yaşında

İyi ki doğdun havalı sarışın! Gossip Girl'deki Serena Van Der Woodsen karakteriyle hayatımıza giren, L'Oréal Paris'in Güzellik Elçisi Blake, bugün 27 yaşına bastı! Bize makyajından, stiline, güzel saçlarından yaşam tarzına bir çok konuda idol olan Blake'in doğum gününü kutluyor, ışıldayan yıldızdan esinlenmen için seni rehberimize davet ediyoruz!

Güzellik sırları

Blake, kırmızı ruju yanaklarına uygulamak için kullanıyor. Cildinde ise asla fondöten kullanmıyor. Blake'in tüm güzellik sırları için buraya tıkla.

En çarpıcı stili

2014 Cannes Film Festivali'nde güzel yıldız kıpkırmızı dudakları, ensede topladığı iri topuzu ve uzun siyah elbisesi ile Holywood'un en çarpıcı starlarından biri olduğunu kanıtladı. Onun stilinden esinlenmek için buraya tıkla.

Yıldız ışıltısı

Ne diyebiliriz ki? Güzel yıldız ne zaman görsek ışıl ışıl ışıldıyor. Onun bu ışıltısının ardında neler mi saklı: biraz özgüven, çokça pozitif enerji, az miktarda da bronzer yardımı. Yıldızın ışıltısını yakalamak için buraya tıkla.

Saç meselesi

Blake'in en göz alıcı özelliklerinden birinin havalı saçları olduğunu kim inkar edebilir? Uzun saçlarında Blake'in etkisini yakalamak istersen buraya bir göz at .