loader

İyi ki doğdun Barbara: Güzel yıldız 21 yaşında!

Favoriye Ekle

İyi ki doğdun bulgar güzel! L'Oréal Paris'in Güzellik Elçisi Barbara, bugün 21 yaşına bastı! Bize makyajından, stiline, güzel saçlarından yaşam tarzına bir çok konuda idol olan Barbara'nın doğum gününü kutluyoruz. Onun güzellik stillerini yeniden hatırlamaya var mısın?

Güzellik sırları

Barbara, anneannesinin öğüdü olarak bol bol süt içiyor ve bunun cilde çok iyi geldiğini söylüyor. Yüzünü her gün iki defa soğuk su ile yıkıyor.

En çarpıcı stili

2013 Cannes Film Festivali'nde güzel yıldız neon turuncu göz makyajı ile aylarca konuşuldu. Neon farların bu görünümden sonra hızla yükselen bir trend olmasından bahsetmiyoruz bile! Onun stilinden esinlenmek için buraya tıkla.

Rocker havası

Ne diyebiliriz ki? Güzel yıldız ne zaman görsek iddialı makyajları ile çarpılıyoruz. Onun bu iddiasının ardında neler mi saklı: biraz özgüven, biraz pozitif enerji, az miktarda da siyah göz kalemlerinin yardımı yardımı. Barbara'nın rocker havasına bürünmek için buraya bir göz at.

Saç meselesi

Barbara'nın en göz alıcı özelliklerinden birinin havalı saçları olduğunu kim inkar edebilir? Uzun saçlarında Barbara'nın etkisini yakalamak istersen buraya bir göz at.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön