loader

Jennifer Lopez: Turuncu vs. fuşya dudaklar!

Favoriye Ekle

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'i şu aralar davetlerde çok sık göremiyorduk. Geçtiğimiz günlerde, bir televizyon programına konuk oldu. Stüdyoya girerken ve çıkarken farklı kıyafet, makyaj ve saç stiliyle görüntülenen güzel şarkıcının sence hangi görünümü daha güzel?

Şimdi, J.Lo'nun farklı görünümlerine biraz daha yakından bakıp, karar vermeye ne dersin?

Turuncu ruj ve dalgalı saçlar

Bu sezonun ''hit '' trendlerinden devetüyü paltoyu, J.Lo'ya çok yakıştırdık! Jennifer Lopez stüdyodan çıkarken, üzerinde devetüyü, uzun paltosu, ışıltılı aksesuarları ve pilot gözlüğü var. Bu kombinini, turuncu tondaki L'Oréal Paris Ruj Extraordinary 204 Tangerine Sonate dudak parlatıcısı ve hacimli dalgalı saçlarıyla tamamlamış.

Fuşya dudaklar ve topuz stili

J.Lo'nun renkli pul ve işleme detaylı, siyah paltosuna tam anlamıyla bayıldık! Bu harika paltosunu, siyah, kelebek tarzdaki, büyük gözlükleri ve siyah çantasıyla tamamlamış. Bu görünüme renk katmak için ise L'Oréal Paris Infaillible 121 Flawless Fuschia gibi fuşya tondaki ruju tercih eden güzel şarkıcı, saç stilinde ise tercihini topuz modelinden yana kullanmış.

Karar aşaması

L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Jennifer Lopez'in her iki görünümünü de çok beğendik! Her makyaj stilinin çok yakıştığı güzel şarkıcıya, fuşya ve turuncu dudaklar da çok yakışmış. Peki, sence hangi görünümü daha güzel? Oylamamıza katılıp, tarafını seçmeye ne dersin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön