loader

Kadife Bitişli Likit Mat Rujları Deniyoruz!

Favoriye Ekle

Son zamanların yükselen trendlerinden biri olan kadife bitişli likit mat rujları denedik ve favorilerimizi seninle paylaşıyoruz!

Likit mat rujlar, çok uzun bir süredir makyaj çantalarımızın vazgeçilmezleri. Sürüldükleri anda sabitlenen ve mat bir bitişe sahip olan likit mat rujların artık değişen makyaj trendleri sayesinde artık farklı bitişleri de var. Kimisi dudakta yokmuş hissi veren mürekkep formuna sahip, kimisi yoğun ve ultra mat, kimisi de kadife bitişiyle dudakların daha canlı ve çekici görünmesini sağlıyor. Bu yazımızda kadife bitişleriyle kalbimizi çalan YSL Beauty Tatouage Couture Velvet Cream rujları birlikte deniyoruz!

YSL Beauty Tatouage Couture Velvet Cream Rujlar

YSL Beauty Tatouage Couture Velvet Cream Rujlar

Likit rujlar bizim için tam anlamıyla birer bağımlılık sebebi! Her renginden, farklı farklı bitişe sahip olanlardan, her yeni çıkanından denemeden duramıyoruz. Son zamanlarda da radarımıza giren, kadife bitişli likit mat rujlar, hem konforlu kullanımları hem de dudaklara verdiği kremsi matlık ile favorilerimizden.

 Son keşfimiz ise YSL Beauty’nin Tatouage Couture Velvet Cream likit rujları. Hali hazırda Tatouage Couture likit mat rujlar, en iyi likit mat rujlar listemizdeyken, aynı serinin kadife bitişli Tatouage Couture Velvet Cream rujlarını denedik. Dudağa tek seferde yoğun bir renk veren, hafif yapılı, kadife bitişli bu likit rujlar anında favorimiz oldu. Eğer sen de bizim gibi birer likit mat ruj bağımlısıysan, bu rujlara bayılacağına eminiz.

YSL Beauty Tatouage Couture Velvet Cream Rujların Yapısı

YSL Beauty Tatouage Couture Velvet Cream Rujların Yapısı

YSL Beauty Tatouage Couture Velvet Cream rujlar, ultra yoğun bir pigmentasyona sahipler. İlk katta yoğun bir renk veriyorlar ve keskin uçlu aplikatörleri ile uygulaması da son derece kolay. Özellikle koyu ve canlı renkler bu sayede hata yapmadan uygulanabiliyor.

Aynı zamanda bu rujların yapıları da son derece hafif. Dudaklara kremsi-kadifemsi bir bitiş veriyorlar. Yani kuru ve mat bir görünümden çok, daha doğal mat görünen bir etkiye sahipler. Kadifemsi mat formüllerinin dudakları asla kurutmaması ve rahat bir kullanım sağlamaları da en sevdiğimiz özelliklerinden oldu. Şimdi gel birlikte, YSL Beauty Tatouage Couture Velvet Cream rujların en sevdiğimiz renklerine birlikte göz atalım.

YSL Beauty Tatouage Couture Velvet - 201 Rouge Tatouage


Kadife bitişli bir kırmızı mat ruja hangimiz “Hayır” diyebiliriz ki? Tatouage Velvet Cream serisindeki 201 Rouge Tatouage, bugüne kadar gördüğün en zengin kırmızı ruj olmaya aday. Üstelik keskin uçlu aplikatörü ile hata yapmadan sürmesi de çok kolay. Eğer iyi bir kırmızı ruj arıyorsan, bu renge mutlaka bakmalısın.

YSL Beauty Tatouage Couture Velvet - 204 Beige Underground

Mercan tonlu nude rujlar, özellikle cildi biraz daha canlı gösterme konusunda çok başarılılar. Tatouage Velvet Cream serisindeki 204 Beige Underground da, tüm cilt tonlarına yakışacak bir renge sahip. Benzer tonlarda bir allıkla kombinleyerek cildine sağlıklı ve enerjik bir etki verebilirsin.

YSL Beauty Tatouage Couture Velvet - 206 Club Bourdeaux

Cildi solgun göstermeyecek, canlı bir bordo ruj bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Tatouage Velvet Cream rujlardan 206 Club Bourdeux, herkese yakışacak, çok çekici bir bordo rengi. Tek başına sadece bir eyeliner ile harika duracağı gibi, dumanlı göz makyajlarını tamamlamak için de bir harika.

YSL Beauty Tatouage Couture Velvet - 210 Nude Sedition

Soğuk tonlu nude rujları seviyorsan, YSL Beauty Tatouage Couture Velvet 201 Nude Sedition tam sana göre demektir. Her yerde kolay bulamayacağın bir leylak tonuna sahip bu nude ruj, dağıtılmış siyah göz kalemi ile kombinlendiğinde şık ve cool bir etki verecek.


Editörün Notu: YSL Beauty Tatouage Couture Velvet Cream likit rujlara Sephora.com.tr'den ve Beymen.com.tr'den ulaşabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler