Kahverengi gözlere özel: Ünlü yıldızlardan ilham al!

Favoriye Ekle
Kahverengi gözlere özel: Ünlü yıldızlardan ilham al!

Eva Longoria & Jennifer Lopez... Bu ünlülerin hepsi Hollywood'un en ünlü ve en gösterişli yıldızlarından! Hepsinin de ortak noktası var; kahverengi gözleri. Bu güzel gözlerini daha belirgin kılmak için ise muhteşem göz makyajlarından yararlanıyorlar. Sen de onların göz makyajlarından ilham almak ister misin?

Eva Longoria

Yoğun kirpikler ve kahverengi dumanlı göz makyajı birleşince ortaya kusursuz bir görünüm çıkıyor! Bu görünüm için; koyu kahve tonlarındaki farı üst ve alt kirpik diplerine uygulayıp gözlerinin katlanma noktasına ve orta koyulukta kahverengi göz farını uygula. Ardından kaş kemiğine açık renkte, ışıltılı far uygulayıp makyajını tamamla! Bu görünüm için L'Oréal Paris Color Riche Quad Göz Farı E4 Absolute Taupe'den yararlanabilirsin.

Jennifer Lopez

L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Jennifer Lopez'in, kahverengi gözleriyle muhteşem bir uyum sağlayan pembe ışıltılı göz makyajı çok hoş görünüyor. Sen de benzer bir görünüm elde etmek istersen, pembe, simli bir farı göz kapaklarına uygulayıp birkaç kat L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet maskarayla harika bir makyaja imza atabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön