loader

Kahverengi ve Toprak Tonlarda Mat Ruj Önerisi

Favoriye Ekle

Kahverengi ve toprak tonlardaki mat rujlar günlük makyajlarımızın kurtarıcıları. Peki kahverengi rujlar kime yakışır? Toprak tonlarındaki rujları nasıl makyajlarla kullanmak gerekir? Kahverengi ve toprak tonlarında mat ruj önerilerimizle karşındayız!

Nude, kahverengi ve toprak tonlarındaki rujlar, hem günlük hem de özel makyajlar için en sık tercih edilen rujlardan. Özellikle göz makyajını ön plana çıkaran, dudaklara daha doğal ve çekici bir etki veren kahverengi mat rujlar, her türlü makyaj stiline yakışıyorlar. İşte her makyajında severek kullanacağın, sende bağımlılık yaratacak kahverengi ve toprak tonlarda mat ruj önerilerimizi bu yazımızda bir araya getirdik.

L’Oréal Paris Les Chocolats 852 Box of Chocolats

L’Oréal Paris Les Chocolats 852 Box of Chocolats

Kahverengi-nude likit mat ruj arayışındaysan, sana gözü kapalı önereceğimiz L’Oréal Paris Les Chocolats likit mat rujlardan 852 Box of Chocolats rengi! Her makyaja, her cilt tonuna yakışan bu nötr alt tonlu kahve tonu, ultra mat bitişi ve gün boyu kalıcılığıyla da favorimiz. Les Chocolats serisinin mis gibi çikolata kokusundan bahsetmiyoruz bile! Bir an önce denemelisin…

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 634 Greige Perfecto

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 634 Greige Perfecto

Mat bitişli, soğuk alt tonlu bir kahverengi ruj arıyorsan, L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction serisinden 634 Greige Perfecto harika bir seçenek. Kremsi yapısıyla dudakları kurutmayan bu rujlar, mat bitişleriyle de en sevilen L’Oréal Paris rujlar arasındalar. Hem gündüz, hem de gece makyajında seni yarı yolda bırakmayacak bu kahverengi mat ruju makyaj çantandan ayırmak istemeyeceksin.

L’Oréal Paris Les Chocolats 862 Volupto Choco

L’Oréal Paris Les Chocolats 862 Volupto Choco

Sıcak alt tonlu, kiremit rengine kaçan kahverengi mat rujları seviyorsan, L’Oréal Paris Les Chocolats ultra likit mat ruj serisinden 862 Volupto Choco rengini denemelisin. Özellikle ışıltılı ve bronz tonlardaki göz makyajlarıyla çok yakışan bu sıcak tonlu kahverengi, en sevilen ruj renklerinden biri. Tüm gün kalıcı, dudağı kurutmayan ve kolay uygulanana bu likit mat ruju bir an önce denemelisin.

Editörün Önerisi: Eğer çikolata tonlu bu rujlardan hangisini seçeceğine karar veremediysen, üzülme yalnız değilsin! İşini bir nebze kolaylaştırmak için "Çikolata Bağımlılığı" testimizi çözerek doğru rengi bulabilirsin!

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 636 Mahogany Studs

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 636 Mahogany Studs

Bordoya çalan kahverengi bir mat ruj arıyorsan, sana önerimiz L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction rujlardan 636 Mahogany Studs. Koyu kahverengi tonlarında olan bu ruju günlük makyajında kullanabileceğin gibi gece ve özel gün makyajlarında da kullanabilirsin. Dumanlı göz makyajları ve eyeliner makyajı ile uyumlu olan bu ton, tüm dikkatleri dudaklarda toplamaya yeter de artar bile.

L’Oréal Paris Les Chocolats 856 70% Yum

L’Oréal Paris Les Chocolats 856 70% Yum

Gelelim kahverengi mat ruj önerilerimizin en yoğun rengine! Eğer sen de bizim gibi birer çikolata bağımlısıysan, L’Oréal Paris Les Chocolats likit mat rujlarının kokularına çoktan kapılıp gitmişsindir. Çikolata tonlarından ilham alan bu serideki 70% Yum rengi, birebir bir bitter çikolata rengi. Eğer cesur dudak makyajlarını seviyorsan, bu koyu kahverengi mat ruju mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**/