loader

Kalemle çizilmiş gibi duran kırmızı dudaklar için tek ipucu

Favoriye Ekle

Kırmızı, tutkunun, cesaretin ve iz bırakmanın rengi. "İz bırakanlar unutulmaz" sözünden hareketle, kırmızı rujun etkisini ikiye katlamak isteyeceğini düşündük. Güzel haber ise, bunun için uzun uğraşlara hiç gerek olmaması! Vereceğimiz tek bir ipucu hayat boyu mükemmel uygulama yapmanı sağlayacak.

Sıra sende

Bu sır sayesinde dudakların kalemle çizilmiş gibi görünecek.

Birinci adım:

Rujun daha kalıcı olması için transparan pudra uygulama hilesinden hepimiz haberdarız. Ancak şimdi duyacağın basit hile sayesinde, ruj, kalıcı olmasının ötesinde çok daha belirgin görünecek: Rujdan önce dudaklarına fondöten sür. Bu sayede, dudakların daha açık renkli bir arka plan haline geldiği için, kırmızı ruj sürdüğünde, rujun belirginliği artacak ve dudak çizgin keskin bir hat gibi görünecek. Bu da, kalemle çizilmiş etkisi yaratacak.

İkinci adım:

Fondötenden sonra, ruju taşırmadan uygulamak ve rengi uygulayacağın alanı belirginleştirmek için, kırmızı renkte bir dudak kalemiyle çerçeve çiz ve rujunla bu çerçevenin içini doldur.

Üçüncü adım:

Ruj üstüne transparan pudrayla tek bir dokunuş yap ve ta-taam! Göz kamaştıran kusursuz dudaklarının tadını artık çıkarabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön