loader

Kalıcı Fondöten Kullanman Gereken 5 Durum

Favoriye Ekle

Kalıcı fondöten bize göre makyaj dünyasının en önemli buluşlarından biri! Gün boyu cildimizi kusursuz gösteren ve akma, bulaşma derdi olmayan fondötenleri çok seviyoruz. Kalıcı fondötenler, suya, terlemeye, bulaşmaya ve maskeye karşı dayanıklı oluyorlar. Peki, kalıcı fondöteni sen ne zaman kullanıyorsun? İtiraf etmek gerekirse, eskiden kalıcı fondötenleri çok kalın yapılı buluyor ve yapay bir görüntü oluşturduğu için tercih etmiyorduk. Taa ki hafif bitişli kalıcı fondöteni bulana kadar! Eğer senin de zaman zaman kalıcı fondötene ihtiyacın oluyorsa bu makaledeki fondöten önerilerini dikkate almalısın. 

Sporda kalıcı fondöten

Sporda

Sporda güzel görünmek ve terlemeye karşı önlem almak istiyorsan kalıcı fondötenini mutlaka yanına almalısın. Sporda terledikçe cildin kızarabilir, cilt kusurların daha belirgin bir hale gelebilir. Bu durumu önlemek için Maybelline New York Active Wear fondöteni kullanmalısın. Super Stay Active Wear 30H Fondöten ciltte 30 saate kadar kalıcı bir etki bırakıyor, hava kadar hafif formülüyle yüzde ağırlık yapmıyor. Cilde nefes aldıran yapısı sayesinde spor salonunda kusursuz görünmenin formülünü artık bulduk! Dilersen spora gitmeden önce veya spor sonrası arkadaş buluşmaları için de Maybelline kalıcı fondöteni kullanabilirsin. 

Düğünde kalıcı fondöten

düğünde

Yakın bir zamanda düğüne davetliysen veya kendi düğününü planlıyorsan makyajında kalıcı fondöteni kullanmanı öneririz. Bulaşmaya, tere ve suya dayanıklı olan fondötenler gece boyunca seni kusursuz gösterir ve bütün akşam dans etmene rağmen cildinde parlamaya neden olmaz. Hangi fondötenden bahsediyoruz? Tabii ki Maybelline Super Stay Active Wear fondötenden!

Uzun süre kalıcı olan formülü ve mat bitişi sayesinde düğün makyajını tam 30 saate bozulmadan koruyabilirsin. Yüzde ağırlık hissi yaratmayan kapatıcılığı sayesinde cilt kusurlarını gizleyeceksin. Genelde düğün makyajları çok erken yapılıyor ve düğün başlayana kadar cildin yağlanıp, parlamaya başlıyor. Sen de aynı sorundan endişe ediyorsan Maybelline Active Wear fondöteni kullan. Sabah yaptığın makyajın gece saatlerine kadar nasıl mat göründüğüne şahit olabilirsin. 

Denizde veya havuz kenarında kalıcı fondöten

Denizde veya havuz kenarında

Denize veya havuza giderken de kusursuz görünmek istiyorsan kulübe hoş geldin! Biz de senin gibi tatilin her anında güzel görünmek, hazırlıksız fotoğraflarda havalı çıkmayı çok seviyoruz. Tabii bu görünüm için minik bir hazırlık şart. Plaja gitmeden önce Maybelline Super Stay Active Wear fondöteni minik noktalar halinde cildine uygula ve tampon hareketlerle yay. Fondöteni yaymak için sünger veya makyaj fırçası kullanabilirsin.

Maybelline fondötenin hava kadar hafif yapısı sayesinde yaz aylarında doğal bir bitiş sağlayacak, fotoğraflardan cilt kusurlarını silmiş olacaksın. Merak etme, bu fondöten cilde nefes aldırıyor ve suya karşı dayanıklılık gösteriyor. Plaja gitmeden önce fondöteni uygula ve gün boyu makyaj tazelemeyi aklından çıkar. Daha iyi bir yaz makyajı düşünülemez!

Mezuniyet partisinde kalıcı fondöten

Mezuniyet partisinde

Mezuniyet partileri herkes için çok özeldir. Mezuniyet günü belki de çoğu arkadaşını son defa göreceksin. Onların aklında güzel kalmak için doğal ve kalıcı bir makyaj yapmanı tavsiye ediyoruz. Active Wear fondöten, mat ve hafif dokusuyla cildindeki pürüzleri gizler ve yüzde konforlu bir his bırakır. Bulaşmaya, tere, suya ve tere dayanıklı olan bu fondöteni sürdükten sonra gece boyu eğlenmek ve terlemek serbest! 

Yaz akşamlarında kalıcı fondöten

Yaz akşamlarında

Yaz akşam partilerinde yüzünün aşırı parlamasını ve terlemesini kontrol altına almak istiyorsan mutlaka kalıcı fondöten kullanmalısın. Kalıcı fondötenin yüzünde hem konforlu bir his bırakmasını hem de cildini yağlandırmadan gece boyu seni kusursuz göstermesini istiyorsan Maybelline Active Wear fondöteni sürmelisin. Evden çıkmadan önce fondötenini sür ve yaz akşamlarında eğlenmene bak! Yaz sıcaklarının nemine karşı dayanıklı olan bu fondöten, tatilinin vazgeçilmez makyaj malzemesi olacak. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön