loader

Kalıcı Kaş Makyajı: Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Jeli

Favoriye Ekle

Belirgin kaş trendi, 2018 makyaj trendleri arasında popülerliğini sürdürüyor. Kalemle çizilmiş yoğun kaş görünümü yerine, daha doğal, daha belirgin kaş makyajlarını bu bahar ve yaz aylarında daha çok göreceğiz. Kaş kalemleri ve kaş maskaraları bugüne kadar bu konuda çok işimize yaradı fakat şimdi kalıcı kaş makyajları bambaşka bir boyuta taşındı. Kaş jeli nedir ve nasıl kullanılır biliyor musun? Tek bir uygulamayla 3 güne varan kalıcı kaş makyajı için yepyeni bir ürün denedik ve hemen seninle paylaşıyoruz!

Kalıcı kaş makyajı

Kalıcı Kaş Makyajı: Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Jeli_1

Hem doğal görünen hem de kalıcı bir kaş makyajı için hepimizin bir formülü var. Dövme etkili kaş ürünleri ile kalıcılık sağlıyorken, şimdi hem çok yeni hem de gerçekten işe yarayan bir ürün bulduk ve kalıcı kaş makyajı konusu bizim için farklı bir seviyeye taşındı.

Maybelline New York’un Tattoo Brow kaş jeli sayesinde istersek tüm gün istersek de 3 güne varan kalıcı kaşlara sahip olabiliyoruz hem de son derece kolay bir şekilde! Nasıl mı? Adım adım anlatıyoruz!

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Jeli

Kalıcı Kaş Makyajı: Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Jeli_2

Maybelline New York Tattoo Brow kaş jeli, kaşa uygulandığında, bekletilen süreye göre 1 ünden 3 güne kadar kalıcılık sağlayan soyulabilen bir kaş jeli. Kaşları yoğun bir şekilde kaş kalemi ile çizilmiş ve doldurulmuş bir görünüm vermeden, son derece doğal bir şekilde renk vererek belirginleştiriyor ve sonrasında tekrar bir müdaheleye gerek bırakmıyor.

Kalıcılık ve doğallık formülünü içerisindeki arı sütü ve aloe veradan alan Maybelline New York Tattoo Brow kaş jeli, kaşları doğal bir şekilde belirginleştirirken aynı zamanda besleyerek güzel görünmesini sağlıyor.

Maybelline New York Tattoo Brow kaş jeli nasıl kullanılır?

Kalıcı Kaş Makyajı: Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Jeli_3

Maybelline New York Tattoo Brow kaş jelinin kullanımı son derece basit. Kendi fırçası ile jeli kaşlarınıza istediğiniz şekilde uygulayıp kurumasını bekliyorsunuz. Eğer 1 gün boyunca kalıcılık isterseniz 20 dakika, 3 güne varan kalıcılık isterseniz de 2 saat kadar bekletiyorsunuz. Eğer daha da yoğun bir etki isterseniz, yatmadan önce uygulayıp tüm gece bırakabiliyorsunuz. Açık tenliyseniz ve hafif bir etki isterseniz 15 dakika kadar bekletip jeli bir kaş fırçası ile de çıkarabilirsiniz, etkisi tamamen size kalmış!

Kalıcı Kaş Makyajı: Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Jeli_4

Kuruduktan sonra dış köşelerden çok kolay bir şekilde soyabildiğiniz Maybelline New York Tattoo Brow kaş jeli anında doğal ve belirgin bir kaş görünümü veriyor. Kaşların arasını doğal bir şekilde boyadığı için, kaş kaleminden daha iyi bir şekilde boşlukları doldurmuş oluyor.

Editörün Önerisi: Yüz şekline göre kaşlarını nasıl şekillendirebileceğini öğrenmek istersen, Ema Aydın ile hazırladığımız videoyu mutlaka izlemelisin! 

Maybelline New York Tattoo Brow kaş jelini çok sevmemizin sebebi ise bir kere uyguladıktan sonra tekrar üstünden farklı bir kaş ürünü uygulamaya gerek bırakmaması ve çok pratik oluşu. 3 güne kadar kalıcı olabilen bu kaş jeli sayesinde uzun süren kaş makyajı rutinimiz artık bizim için son derece pratik bir hal aldı.

Her cilt tonuna uyabilecek 3 farklı renge sahip Maybelline New York Tattoo Brow kaş jeli, ciltte herhangi bir hassasiyet de yaratmıyor. Kullanımı son derece kolay olup etkisi bu kadar uzun süren bu kaş jelini biz çok sevdik, bir an önce denemen için şiddetle öneriyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler