loader

Kalıcı likit mat rujları sevmemiz için 5 neden

Favoriye Ekle

Mat rujları, özellikle de kalıcı ve likit mat rujlar hepimizin favorisi! Çeşit çeşit mat ruj renkleri arasından seçim yapmakta zorlansak da benim tercihim daima likit mat rujlardan yana oluyor. Bu süper rujlar için aslında ne söylesem az ama kalıcı likit mat rujları neden bu kadar sevdiğimi merak ediyorsan işte nedenleri!

Editörün Önerisi: Yazının sonundaki en iyi likit mat ruj önerilerimize de göz atmayı unutma!

1.Çok trend!

via GIPHY

Likit mat rujların ne kadar trend olduğunu artık duymayan kalmamıştır herhalde. Bu çarpıcı ve çekici görünüm ünlü yıldızlardan, modellere herkesin favori görünümlerinden. Özellikle Instagram makyaj videolarının yıldızı olan likit mat rujların, makyaj trendi listelerinden düşmesi çok zor!

2.Her mevsim kullanılabiliyor!

Kalıcı likit mat ruj önerisi

Likit mat rujların en güzel tarafı da her mevsime uygun olmaları. Mat dudak makyajları hem kışın koyu renklerine hem de yazın bronz tonlarına çok yakışıyor. Uzun süre kalıcı olmaları da kışın soğuk havalarında, yazın da nemli ve güneşli havalarında sürekli tazeleme ihtiyacı olmadan rahatça kullanılabiliyorlar.

3. Kolay uygulanıyor!

Kalıcı likit mat ruj önerisi

Likit mat rujlar diğer mat rujlardan çok daha rahat uygulanabiliyor. Likit ve kuruyunca sabitlenen formülleriyle likit mat rujların aplikatörleri de genellikle kolay uygulanacak şekilde tasarlanıyor. Özellikle bordo, mor ve kahvereng gibi koyu ve iddialı renkleri, sivri uçlu aplikatörleriyle uygulamak çok kolay.

4.Dudaklarımız daha dolgun görünüyor!

via GIPHY

Kalıcı likit mat rujlarla, özellikle de nude olanlarla dudaklarımızı daha dolgun gösterebiliyoruz. Azıcık dışarıya taşırmak yetiyor!

5. Tabii ki çok kalıcılar!

via GIPHY

Likit mat rujların en ama en güzel tarafı uzun saatler boyu bozulmadan mükemmel bir şekilde durmaları. Uyguladıktan sonra hemen sabitlenen ve matlaşan formülleriyle, yemek yesen bile yerinden kıpırdamayan bu rujlar, hepimizin vazgeçilmezi.

Kalıcı likit mat ruj önerisi:

Kalıcı likit mat ruj önerisi

Kalıcı likit mat rujlara olan sevgimi bu kadar anlattıktan sonra tabii ki bir de ruj önerim var! Yeni keşfim Maybelline New York Superstay Matte Ink rujlar!

Süper mat, süper yoğun ve 16 saate kadar kalıcı bu likit mat rujların fırçası da çok kolay uygulama sağlıyor. İlk çıkan serideki 8 harika renkten sonra eklenen Maybelline New York Super Stay Matte Ink Unnudes serisi tamamen nude tondaki 8 farklı renkten oluşuyor.

Maybelline New York Super Stay Matte Ink City Edition

Bu kalıcı likit mat rujlara son eklenen seri ise Maybelline New York Super Stay Matte Ink City Edition, şehirden ilham alan 8 süper mat renkten oluşuyor. Turuncu, lacivert, nude ve kırmızının en harika tonlarını barındırıyor. Eğer sen de benim gibi likit mat ruj bağımlısıysan, hem renkleriyle, hem de çook uzun süre bozulmadan kalmalarıyla bu likit mat rujlar favorin olacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler