loader

Kar kadar güzel: Soğuk havalar için güzellik önerileri

Favoriye Ekle
Kar kadar güzel: Soğuk havalar için güzellik önerileri_1

Yılın her zamanı, bakımlı görünmek bizim için son derece önemli. Özellikle soğuk kış aylarında, cildimiz kuruyor, tırnaklarımız daha kırılabilir bir hal alıyor, rüzgar makyajımızı ve saçımızı dağıtıyor. Neyse ki senin için hazırladığımız rehberle, soğuk kış günlerinde de oldukça havalı görüneceksin.

Nem desteği

Sabah ve akşam mutlaka cildine nem desteği sağlayacak bir nemlendiriciyi tenine uygula. Makyaj öncesi ise BB kremle hem ten görünümü mükemmelleştirebilir, hem nem desteği ve güneş koruması sağlayabilirsin, ve evet güneş koruması kış aylarında bile son derece önemli.

Masum ve doğal makyaj stili

Bu sezon her yerde, nude makyaj trendi kendini gösteriyor. Üst ve alt kirpiklere birer kat maskara, gül kurusu tonlarında bir dudak parlatıcı ve yanaklara şeftali tonlarında allık uygulayarak doğal güzelliğini koruyacak; canlı ve enerjik bir yüze kavuşacaksın.

Tırnaklarda kış bakımı

Kış boyunca bakımlı tırnak görünümü için, manikürüne özen göster ve kuruyan tırnak etlerini yumuşat. Ellerini nemlendirmen ve tırnak etlerine özen göstermen, tırnak bakımında oldukça önemli. Eğer bunun için zaman ayıramıyorsan, çantanda sürekli bir el kremi bulundur. Böylece gün içinde ellerinin kurumasının da önüne geçeceksin.

Stilinden ödün verme

Bere ve şapka, kış stilimizi tamamlayacak en sıcak ve havalı aksesuarlar... Eğer şapkan gözlerinin ön plana çıkmasına engel olacaksa, dumanlı veya yoğun bir göz makyajı ile vakit kaybetmeye gerek yok demektir. Gözlerin yerine dudaklarını ön plana çıkarmayı dene. Kış için harika bir seçim olan bordo tonlarıyla cesur ve kışkırtıcı dudaklar elde et.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön