üye ol
Makyaj.com’a hoş geldin!

E-Posta adresindeki linke tıklayarak giriş yapıp devam edebilirsin.

Kar soğukları kapıda: Bu soğuklarda ne giyeceğiz diyenler buraya!

Favoriye Ekle
Kar soğukları kapıda:  Bu soğuklarda ne giyeceğiz diyenler buraya!

Sonbahar bir geldi pir geldi! Sıcacık günlerde sonra kendimizi kutuplarda gibi hissettiğimiz bugünlerde ne giyeceğine emin olamıyorsan kulübe hoşgeldin. İçini ısıtacak kombin önerileri ile karşındayız. Ünlüler, bloggerlar ve fashionistalar kışın dahi sokakta güzel görünebiliyorlar. Şimdi onların şık görünme sırlarını hep birlikte araştıralım.

Beyazlardan korkma

Kış aylarında genellikle koyu renkleri tercih ediyoruz ama bu sene açık renkler çok moda! Kış aylarında beyaz paltonun şıklığına kim karşı koyabilir? Yağmur yağmadığı günlerde beyaz pantolonun, beyaz sneakersın ve uzun palton ile çok şık görünebilirsin. Eğer baştan aşağı beyaz giyinecek cesaretin yoksa beyaz atkı veya bere tercih edebilirsin.

Denim on denim

Yaz aylarında severek tercih ettiğimiz trend kot üzerine kot akımı, soğuk günlerde de popülerliğini koruyor. Sen de kot gömleğini, kot pantolonun üzerine giyerek bu akımı devam ettirebilirsin. Tabii bu sefer gömleğinin içine boğazlı kazağını ve ayağına da sandalet yerine kısa botlarını giymek şartıyla!

Kürk ceketler

 

Geçtiğimiz kış popüler olan kürk ceket trendi, 2016 kışında da devam edecek gibi görünüyor. Özellikle kısa ceket tarzındaki kürkler hem spor hem de şık kombinlenebiliyor. Sen en iyisi kara kış gelmeden kürkünü al ve nasıl kombinleyeceğini planlamaya başla. Biz sana küçük bir tavsiye verelim, skinny kot pantolon ve beyaz t-shirtin ile basit ama cool bir kombin yapabilirsin.

Bomber ceketler

Bizleri geçmişe ışınlayan bomber ceketlerin hayranı olmayan kaldı mı? Bu ceketlerin en sevdiğimiz yani hem pantolonların hem de eteklerin üzerine çok yakışıyor olması! Bu sezon desenli bomber ceketleri vitrinlerde görmeye başladık, sen de elini çabuk tutsan iyi edersin.

Renkli aksesuarlar

Soğuk günlerde renkli giyinmek zor olabiliyor. Renkli kombin yapmak yerine farklı bir çanta, ayakkabı veya saç tokası ile görünümü daha sıcak ve eğlenceli bir hale getirebilirsin. Bu sezon renkli sırt çantaları çok moda. Spor giyinmeyi tercih ettiğin günler nude makyajın ve renkli çantan ile çok havalı görüneceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön