loader

Karakterini makyajına yansıt: Boğa burcu makyajı

Favoriye Ekle
Karakterini makyajına yansıt: Boğa burcu makyajı

Mayıs ayı senin ayın! Sen baharın kızısın. Bahar demek görsel şölen demek, Venüs'ün etkisi altındaki burcunsa görsel olarak güzel gelen herşeye kalbini çoktan kaptırdı! Akıl almaz bir biçimde lüks düşkünüsün. Makyajdaki lüks tonlar, altın ve zümrüt tam sana göre. En zayıf yanın: boğa inadın. Karakterini makyajına yansıtmaya hazır mısın?

Dört dokunuşta boğa burcu makyajı

Kusursuz bir ten, altın ışıltılar, doğal dudaklar... Kusursuz, doğal ama bir o kadar da gösterişli. Rehberimizi takip et, karakterini güzellik stiline taşı!

Kusursuz ten makyajı

Tenin kusursuz görünmeli tıpkı senin gibi. Üstelik makyajsızken bile. Bunun için hazırlık aşaması oldukça önemli. Cildini her defasında temizle, tonikle ve bol bol nemlendir. Makyaj öncesi de mutlaka makyaj bazı kullan. Makyaj bazları cildin ile makyaj arasında bariyer görevi görerek makyaj malzemelerin gözeneklerine dolmasına engel olacak.

Altın ışıltılı bakışlar

Altın tonlarını göz kapaklarına uygula, bol bol dağıt. Her renk gözle harika bir uyum yakalayan bu tonlar senin kusursuz ten makyajın üzerinde de harika duracak

Doğal dudaklar

Her ne kadar gösteriş senin göbek adın zannedilse de, sen doğal güzelliklerin kadınısın. Doğallık tutkunu yansıtabileceğin en ideal yerse dudakların. Yeterince güzel dudaklarını vurgulamak için bir dudak balmı dokunuşu yeterli.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön