loader

Karlie Kloss: İnce fiziğinin sırları

Favoriye Ekle
Karlie Kloss: İnce fiziğinin sırları

14 yaşında keşfedilen Karlie Kloss, son on yılın en iyi top modelleri arasında gösteriliyor. Yalnızca podyumlarla da değil, Amerikalı genç model reklam kampanyalarıyla da ses getiriyor.

Moda ikonu ve esin kaynağı Karlie, sayısız markanın yüzü. 1.20 cm bacak boyunu da göz önünde bulundurduğumuzda, 22 yaşındaki süper model imrendiren bir fiziğe sahip. Tabii bunun tek sebebi "Allah vergisi" değil.

Dinamik, sportif ve spontan Karlie spor ve dengeli beslenmeyi kombinleyerek bize sağlıklı bir yaşamın ipuçlarını veriyor.

İnce silüetinin sırları...

Bir model olarak, Karlie Kloss görünümüne özen göstermek durumunda. Ancak gündelik hayatımızda bizler de Karlie'den ilham alıp model fiziklerimizle yazı karşılayabiliriz! Profesyonel olarak dans eden yıldız, koşu, pilates, boks ve body building gibi diğer fiziksel aktivitelerle de yakından ilgileniyor.

En sevdiği saha? Paris! Moda Haftası boyunca, supermodel boş zamanlarını Paris sokaklarında bir maratona katılarak değerlendirmeyi tercih etti. Instagram'da paylaştığı bir fotoğrafın altına, "moda haftası olsa dahi antrenman yapmak ve esnemek için zaman ayırıyorum çünkü fit bir vücut her zaman moda" yazarak bize ilham kaynağı oldu!

Sağlıklı bir yaşam stilini benimseyen model, bol bol meyve ve sebze yemenin yanı sıra bazen bisküvi ve kurabiye kaçamaklarından da geri kalmıyor. E ne de olsa bazen hepimizin şımarmaya ihtiyacı var! Dahası, bu genç yıldızın bir de  kendi kurabiye markası var ve buradan gelen gelir yardıma muhtaç çocuklara destek olan kuruluşlara bağışlanıyor. Bizden Karlie'ye koca bir alkış!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön