loader

Karlie Kloss, Natasha Poly... Top modeller moda haftalarının kulislerinde!

Favoriye Ekle
Karlie Kloss, Natasha Poly... Top modeller moda haftalarının kulislerinde!

Moda Haftaları hız kesmesken, Londra'dan, Milano ve Paris'e dünyanın en prestijli moda tasarımcıları için podyumlarda muhteşem görünen L'Oréal Paris güzellik elçileri Karlie Kloss, Natasha Poly ve Bianca Balti'ye rastladık! Kulislerin karmaşası süre dursun, top modellerimiz eğlenceli anlarını instagram'da paylaşmaya vakit ayırmayı da unutmadılar!

Güzellik elçilerinin en eğlenceli anları

Karlie Kloss'dan, Natasha Poly ve Bianca Balti'ye, kuşkusuz L'Oréal Paris güzellik elçileri dünyanın en iyi top modelleri!

Sosyal medyada bir hayli aktif olan Natasha Poly, defile öncesi hazırlıklarını instagram hesabında paylaşmayı atlamadı. Paylaşımlarına bakılırsa Rus modelin moda haftası kulislerinde bir hayli keyifli zamanlar geçirdiğini de söyleyebiliriz!

Karlie Kloss

Karlie Kloss ise arkadaşları ile defile öncesi kuliste paylaştığı selfie ile en çok konuşulan fotoğraflardan birini instagram hesabında paylaştı.

Son olarak, İtalyan model ve müstakbel anne Bianca Balti, Milano'da  podyumdaki fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. 8 aylık hamile model ve L'Oréal Paris'in güzel yüzü podyumda anne ışıltısı ile göz kamaştırdı. Viva la mamma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön