loader

Karlie Kloss'un güzellik karşılaşması: Doğal makyaj vs. Kuyruklu eyeliner

Favoriye Ekle
Karlie Kloss'un güzellik karşılaşması: Doğal makyaj vs. Kuyruklu eyeliner

Karlie Kloss, bir üniversite öğrencisi olsa da bu durum yoğun programı arasına göz alıcı etkinlikleri ve partileri de eklemesine engel gibi görünmüyor! 23 yaşındaki güzel model geçtiğimiz haftalarda birçok etkinliğe katılırken görüntülendi. Her defasında kusursuz görünmeyi başaran Karlie, bizim için tam bir ilham perisi!

Geçtiğimiz günlerde, Karlie Kloss'un katıldığı davetlerde tercih ettiği iki farklı görünümünü karşılaştırmaya karar verdik. Bakalım en çok hangi görünümünü beğeneceksin?

Günlük görünümü

2 Kasım'da 12.si düzenlenen Moda Fonu Ödülleri'nde kim yaz esintisi gibi canlı ve kusursuz görünümüyle herkesi kendine hayran bıraktı? Tabii ki Karlie Kloss! Turkuaz ve siyah tonlardaki elbisesini, dalgalı saçları ve ışıldayan makyajıyla tamamlamıştı.

Makyaj ipuçları: Karlie'nin bu görünümünü oluşturmak ve yaz ışıltısını kış aylarına taşımak için, aydınlatıcını elmacık kemiklerinin üzerine uygulayabilirsin. Ardından birkaç kat maskara ve nude tonlarda parlatıcıyla hazırsın!

Gece makyajı

Sadece 2 gün sonra, Modern Sanatlar Müzesi'nde düzenlenen bir etkinliğe katılırken Karlie Kloss'a rastladık. Bu kez sırt dekolteli, işlemeli, pembe bir elbise tercih eden Karlie topuz şeklindeki saçlarıyla muhteşem görünüyordu. Kuyruklu eyeliner, pembe allık ve ruj tercihi ise gece makyajı için ideal bir stil olmuş.

Makyaj ipuçları: Bu dramatik, kuyruklu göz makyajına aydınlık bir dokunuş eklemek için kaş kemiğine ve elmacık kemiklerine aydınlatıcı uygulayıp, temiz bir makyaj fırçasıyla hafifçe dağıtabilirsin.

Ve karar!

Seçme aşamasını sana bırakıyoruz; sence Karlie'nin hangi görünümü daha güzel? Seçimini yaptıktan sonra oy vermeyi sakın unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön