loader

Karlie Kloss yanıtlıyor: Güzellik sırlarından, Cannes Film Festivali'ne...

Favoriye Ekle

L'Oréal Paris'in güzellik elçisi Karlie Kloss , L'Oréal Paris'in sponsor olduğu 68. Cannes Film Festivali öncesi merak ettiklerini senin için yanıtladı. Karlie'nin güzellik sırlarını da öğrenebileceğin eğlenceli röportajımız içinokumaya devam et!

Saçların ve cildin her zaman göz önünde. Cannes Film Festivali öncesi özel bir saç ve cilt bakımı uyguluyor musun?

Verebileceğim en iyi tavsiye güneşten ve kuruluktan korunmak olacak. Çantamda her zaman Sublime Sun güneş koruyucusu taşıyorum. Bu ürünün cildimdeki hafif dokusunu ve belli belirsiz yarattığı sonuçları seviyorum. Bu ürün Cannes süresince de olmazsa olmazım olacak. Saçlarıma gelince, onları doğal yağlarla beslemeyi ve korumayı seviyorum. Elseve Mucizevi Yağ saçı ışıltılı ve yumuşacık bıraktığı için yaz süresince kullanması en ideal ürünlerden!

Cannes Film Festivali süresince yanından ayırmadığın favori ürünlerin var mı?

L'Or Pin Up koleksiyonunu seviyorum, çünkü Güney Fransa sahillerinin gösterişini yansıtmayı çok iyi başarıyor. Superstar linerla elde ettiğim göz makyajı stillerini veya Color Riche altın sarısı farımla bakışlarımı aydınlatmayı da seviyorum!

Cannes Film Festivali'nin bir parçası olduğunu bilmek nasıl bir duygu?

Çok heyecanlı ve minnettarım. Üstelik L'Oréal Paris'le resmi olarak birinci senemi kutluyorum. L'Oréal Paris'in yüzü olarak kırmızı halıda yürüyeceğim için gurur duyuyorum.

Bu sene Cannes Film Festivali'nden neler bekliyorsun?

Benim için Cannes, film sanatını tüm yönleriyle kutlamayı ifade ediyor. Yeni filmleri keşfetmek ve yarının parlak film yapımcılarını tanımak için sabırsızlanıyorum. Öte yandan, iki yeni video uygulaması sayesinde Cannes 2015'den canlı olarak deneyimleri paylaşabileceğim için de son derece mutluyum!

Cannes'dan sonra uyguladığın bir rutin var mı?

Olabildiğince dinlenip Moda Haftası'na hazırlanmak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön