Karlie Kloss'tan öğrendiğimiz 5 güzellik sırrı

Favoriye Ekle
Karlie Kloss'tan öğrendiğimiz 5 güzellik sırrı

Dünyanın en çok tanınan ve en başarılı modelleri arasında gösterilen Karlie Kloss genellikle doğal güzelliği ve kusursuz cildiyle bizim makyaj radarımızda! Fark ettin mi? Karlie'nin kullandığı doğal makyaj tonları doğal güzelliğini ve aydınlık cildini kusursuzca ön plana çıkarıyor. 

Karlie Kloss'un makyaj sırlarını keşfetmek ister misin?

null

Makyaj ilhamı

Karlie Kloss bir röportajında New York'un enerjisinin ona özellikle makyaj rutininde cesaret verdiğini söylemişti. Ne kadar ilham verici, değil mi? Özellikle böyle anlarda koyu bir rujla cüretkar bir görünüm yakalarmış... Sen de renklenmeye cesaret et!

Makyaj temizliği

Karlie'nin kusursuz cildinin altında ciddi bir özen yatıyor. Genellikle çekimlerde yoğun makyajlar yapıldığından, ünlü model makyaj temizliğini asla atlamıyor. Makyajını çıkarmak içinse Karlie, L'Oréal Paris'in Micellar cilt temizleme suyunu tercih ediyor.

Manikürü atlama

Karlie Kloss konu manikürüne geldiğinde son derece hassas! Ellerine her daim bakım yapan yıldız bordo ojesi olmadan evden dışarı çıkmıyor!

BB kremi olmadan asla

Karlie Kloss cildini nemlendirmeyi seviyor. Konu renk eşitlemeye geldiğinde, bunu aynı zamanda nem desteği sağlayan bir BB kremle yapmayı tercih ediyor. 

Günlük makyajı

Karlie Kloss arkadaşlarıyla öğle yemeğine veya yürüyüşe çıkacaksa, vazgeçemediği makyajı bellidir: BB krem, maskara, biraz kapatıcı, dudak balmı ve allık... Gün içinde minimal makyajı tercih eden yıldız, gece davetlerinde ise buğulu göz makyajlarını kusursuz bir biçimde taşıyor! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön