0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Kaş Gürleştirme ve Uzatma Yöntemleri ile İstediğin Kaşlara Kavuş

Favoriye Ekle

Kalın ve doğal kaşlara sahip olmayı kim istemez? Evde kaş gürleştirme yöntemlerini senin için araştırdık ve en çok memnun kaldığımız yöntemleri bugün seninle paylaşıyoruz.

Kaş gürleştirme ve kaş uzatma teknikleri sayesinde, sen de kısa sürede gür ve kalın kaşlara sahip olabilirsin. Özellikle kaşlarında boşluk olanlar, seyrek kaşlara sahip olanlar ‘Kaş nasıl gürleşir?’ sorusunun cevabını arıyorsa yazının devamında onları çok mutlu edecek bilgiler yer alıyor!

Kaş gürleştirme yöntemleri

Kaş Gürleştirme ve Uzatma Yöntemleri ile İstediğin Kaşlara Kavuş_1


Seyrek kaşlara sahip olanlar için kaş makyajı yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Kaşların arasında en doğal şekilde doldurmak için ne kadar çaba sarf ettiğini de…Artık seyrek ve ince kaşlarını gürleştirerek, yoğun kaş makyajına ihtiyacın olmadığını söylemek istiyoruz!

Bize bugüne kadar sorduğun ‘kaşlar nasıl gürleşir?’ sorusu için harika bir ürün önerimiz olacak: Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum. Sensational Kirpik Güçlendirici serum, sadece kirpikler için değil, kaşları gürleştirmek için de kullanılıyor. 4 hafta boyunca Sensational serumla kaşlarını dipten uca taraman, kaş gürleştirmek için yeterli olacak. İlk ayın sonunda, kaş tellerinin güçlendiğini ve daha yoğun göründüğünü fark edeceksin.

Kaş uzatma yöntemleri

Kaş Gürleştirme ve Uzatma Yöntemleri ile İstediğin Kaşlara Kavuş_1

Kaş uzatma ve gürleştirme oldukça hassas bir konudur. Sağlıklı bir vücutta dökülen kaşların yerine mutlaka yenisi sağlıklı bir şekilde çıkar. Kaş uzatmak için A, C ve B3 vitaminleri almalı, kaşlarını kıracak şekilde taramak, şapka ve uyku maskesi takmaktan kaçınmalısın.

Hızlı kaş uzatmak için, kaş makyajını çıkarmadan uyumamalısın. ‘Kaş nasıl uzar?’ diye sorduğunu duyar gibiyiz. Kaşlarını sağlıklı bir şekilde uzatmak için eve geldiğinde kaş makyajını çıkartarak gözeneklerine dolmasını engellemelisin. Kıl köklerine dolan makyaj ve kir, bu gözenekleri tıkayarak kaşlarının çıkışını erteleyebilir. Hızlı kaş uzatmak için, yağ içerikli göz makyajı temizleyicisi ile kaşlarını kıl kökünden uçlarına doğru temizle. Temiz kaşlarının üzerine Sensational Kirpik Güçlendirici serumu uygulaman yeterli olacaktır. Kaş uzatma yöntemlerini öğrendiğine göre sıra geldi pratik bir şekilde kaş gürleştirme yöntemlerine!

Evde kaş gürleştirme

Kaş Gürleştirme ve Uzatma Yöntemleri ile İstediğin Kaşlara Kavuş_2


Kaş gürleştirme yolları için en sevilen kaş makyaj ürünlerinden yardım almalısın. Kaşlarını doğal bir şekilde doldurarak daha kalın göstermek için en sevdiğimiz kaş kalemini seninle tanıştıralım: Maybelline New York Brow Ultra Slim kaş kalemi. Kaş kalemi ile kaş gürleştirmek için, önce kaşlarının aralarındaki boşluklardan başlayarak kaşlarını doldur. Kaşlarını doldururken her zaman dipten uca doğru ilerlemelisin. Brow Ultra Slim kaş kalemi, renk yoğunluğu, incecik uygulama ucu sayesinde kaş tellerinden farksız bir görünüm yaratıyor.

Kaş makyajı ile kaş nasıl uzatılır daha doğrusu kaş nasıl daha uzun gösterilir? Kaşlarını daha uzun göstermek için Maybelline New York Tattoo Brow Pomade’ı kullanmalısın. Kaş pomadının içinden çıkan kaş fırçası ile kaşlarının çerçevesini belirle ve içlerini doldur. Son olarak kaşlarına doğal bir görünüm kazandırmak için kaş fırçası ile kaşlarını tara. Kaş pomadının dövme etkisi sayesinde kaşların gün boyu kusursuz görünecekler. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler