loader

Kaş şeklin seninle ilgili ne anlatıyor?

Favoriye Ekle
Kaş şeklin seninle ilgili ne anlatıyor?

Kaş şeklin bize karakterin, yaşam stilin ve sevdiğin şeyler hakkında ipuçları veriyor olabilir mi? Bize seni tanımak için bir şans ver, sana uyan kaş şeklinin tanımlamasını oku ve yorumunu bizimle paylaş!

Kaş şekli, biz güzellik tutkunları için en önemli hususlardan biri. Peki kaş şeklinin sana dair ipucları verdiğini söylesek?

Doğal kalın kaşlar

Doğal kalın kaşlar

20li yaşlarında olmana rağmen ruhunu son derece olgun olarak tanımlıyorsun. Seni geliştirmeyecek şeyleri asla hayatına sokmuyorsun. Doğal kaşlar senin özgür yönünü vurguluyor. Kaşlarının sadece fazlalıklarını toparlıyorsun o kadar. Bizim önerimiz dışarı çıkmadan önce bir kaş maskarasıyla kaşlarını yukarı doğru sabitlemekten yana. Böylece gün için kaşların şağaı düşmeyecek ve yorgun görünmekten kurtulacaksın.

Egzotik biçimde ince

Egzotik biçimde ince

Her zaman meşgul ve son derece sosyalsin. İlgi odağı olmayı seviyorsun ve ajandan ilginç şeylerle dolu. 30 yaşına gelmeden dünyayı dolaşmak mı? Neden olmasın! Çılgın fikitler tam sana göre... İnce kaşlarını daha kalın göstermek istediğin günlerde kaş kaleminden yardım alabilirsin. Doğal bir görünüm için kaşlarına uygun kaş kalemi seçmek çok önemli. 

Şekilli

Şekilli

Kendi kurallarınla yaşıyorsun ve başkalarının kurallarına uymayı reddediyorsun. Kimse sana ne yapacağını veya kim olacağını söyleyemez. Şekilli kaşların yüzüne daha kararlı ve olgun bir görünüm sunuyor. Yüz hatlarını ön plana çıkaran bu kaşlar senin imzan olmuş durumda. 

Uzun

Uzun

Tutkulu bir trendsettersın. İnsanların gelecek sezonun modasını öğrenmek için senin ne giydiğine bakmaları yeterli. Arkadaşların da seni stil ikonu olarak tanımlayabilir. Sadece alışveriş tutkunu değil yeme-içme, sinema seansları ve partiler de senden sorulur. Kısaca sen tam bir sosyal kelebeksin. Çevren çok geniş, her gittiğin yerde bir arkadaşınla karşılabilirsin.

Dramatik biçimde yüksek

Dramatik biçimde yüksek

Işığını bul! Topluluk içinde parıldıyorsun ve insanları memnun etmeye bayılıyorsun. Sen bir şey yapmasan dahi her girdiğin ortamda dikkat çekmeyi başarıyorsun. Gözler sürekli senin üzerinde olduğu için kaşlarına da her daim dikkat etmelisin. Kaşlarının aralarındaki boşlukları kaş farıyla doldurmayı unutma.

Son derece doğal

Son derece doğal

Son derece doğal kaşların mı var? Hissedilen yaşın hep genç, sadık ve cömert bir arkadaşsın. Senin için minimalizm her şeyden önce geliyor. Kaşlarını şekillendirmekle zaman kaybetmiyor, doğal haliyle dışarı çıkmayı seviyorsun!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön