0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Kasım Ayı Burç Yorumları

Favoriye Ekle

Kasım ayında bizi neler bekliyor? Kasım ayı burç yorumları 2022 ve kasım ayında astrologların gökyüzünde gördüklerini seninle paylaşıyoruz.

Kasım ayındaki iş, aşk ve aile hayatında neler oluyor? Burcun senin için ne diyor? Kasım ayı burç yorumlarını okuduktan sonra senin için önemli tarihleri not almayı unutmamalısın!

Koç burcu

Koç burçları için 8 Kasımda boğa burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması çok önemli. Özellike maddi konulardaki gelişmeler seni heyecanlandıracak ve bugüne kadar olan harcamalarını değerlendirme şansı bulacaksın. Kasım ayında güneşin yay burcuna geçmesiyle koç burçları uzun süredir hayal ettiği planları gerçekleştirmeye başlıyor.

Boğa burcu

8 Kasımda gerçekleşen ay tutulması boğalar için önemli bir yer tutuyor. Özellikle ilişkiler konusunda karara varmak ve uzun süredir düşünmek istemediğin konuları gündemine almak isteyebilirsin. Ertelediğin işler için kasım ayı doğru bir zaman olacak. 24 Kasımda Jupiter ileri gitmeye başlıyor. Bu da boğa burçlarının artık sosyalleşeceği ve daha enerjik hissedeceği bir dönem demektir. Evet, uzun süredir evde zaman geçirdiğini tahmin ediyoruz. Kasım ayından itibaren içindeki sosyal kelebeğin sözünü dinlemeye başlayacaksın.

İkizler burcu

İkizler burcu için kasım ayı süprizlerle dolu geçecek. Beklemediğin konularla yüzleşebilir ve uzun süredir senden saklanan sırları öğrenebilirsin. İlişkilerinde ise şanslı bir döneme giriş yapıyorsun. Kasım ayında ikizler burcu partneriyle olan sorunlarını çözüyor, bekar ikizler burcu ise oldukça çekici bir döneme giriyor. Kariyer açısından da hiç beklemediğin terfi, pozisyon değişikliği gibi fırsatlar karşına çıkabilir, şimdiden kendini hazırla!

Yengeç burcu

Yengeç burcu kasım ayında iş hayatına odaklanıyor. Uzun süredir iş hayatından beklediğin haberleri almaya başlayacaksın. Yurtdışına gidebilir veya iş seyahatine çıkabilirsin. Bir süredir beklemede olan sözleşmeler hızla imzalanacak ve senin için önemli kapılar açılacak. Bu dönemde kabuğundan çıkıp sosyalleşebilir ve kendine zaman ayırabilirsin. Bir süredir içine dönük yaşadığının farkındayız, artık sosyalleşme zamanı!

Aslan burcu

Aslan burçları 8 Kasımda gerçekleşen ay tutulmasıyla birlikte kariyerlerinde büyük bir değişime gidiyorlar. Kasım ayında gündeminde maaş, pozisyon değişikliği veya iş değişikliği konuları yer alabilir. Aslan burcu bir süredir ihmal ettiği ailesiyle kasım ayında yeniden bir araya geliyor. Eş ve çocuklarla kaliteli zaman geçirecek ve ailenle arandaki buzları eriteceksin. Bekar aslan burçları ise kasım ayında çok şanslılar! Yeni bir ilişkiye başlayabilir ve kendini oldukça çekici hissedebilirsin.

Başak burcu

Kasım ayında başak burcunun gündeminde taşınmak var. 17 Kasımda Merkür, yay burcuna geçiş yapacak ve bu tarihten itibaren başak burçları iş veya ev taşımak gibi planlar yapmaya başlayacak. Yeni bir döneme hazırlanan başak burçları, taşınmadan önce arkadaşlarıyla kaliteli zamanlar geçirebilir ve sosyal buluşmalar düzenleyebilir. Başak burçları için 2022 yılının son iki ayı iş konusunda stresli olabilir. Merak etme, 2023 senin için çok şanslı gelecek.

Terazi burcu

Terazi burcu kasım ayında uzun süredir ihmal ettiği akrabaları ile buluşacak. Kuzen, amca ve teyzelerle bu dönemde sık sık vakit geçirebilirsin. Terazi burçları 24 Kasımdaki yeni ay dönemiyle birlikte yeni bir eğitime başlayabilirler. Uzun süredir ertelediğin bir eğitim, seminer veya kurs varsa kasım ayı senin için ideal bir tarih olacak. Bu dönemde karşına yeni bir iş fırsatı çıkarsa kaçırmamanı öneriyoruz. Çünkü uzun bir dönem sürecek olan iş hayatında sessizlik dönemine giriş yapacaksın.

Akrep burcu

Akrep burçları kasım ayında sosyal bir döneme giriyorlar. Bu dönemde alışverişe ve yeme-içme alanlarında çok para harcayabilirsin, aman dikkat! Önümüzdeki dönemde sigorta, kredi ödemeleri gibi sorunlar karşına çıkabilir, şimdiden kendini hazırlamalısın.

Akrep burçları kasım ayında aileleriyle keyifli zaman geçirip, güzel haberler alacaklar. 24 Kasımdan itibaren iş ve maddi konularda karşına güzel teklifler çıkarabilir. Bu teklifleri iyi değerlendirip daha şanslı bir döneme geçiş yapabilirsin.

Yay burcu

Yay burçları kasım ayında görünümlerini değiştirmek isteyebilirler. Yeni kıyafetler, makyaj malzemeleri ve kuaför masrafları eklenebilir. Bu dönemde kalıcı estetik ve operasyon gibi konulardan uzak durmalısın. Bu dönemde arkadaşlarınla ve çevrenle konuşurken mutlaka iki kere düşünmeli, pişman olacağın hareketler yapmamalısın. Fevri bir döneme giriyorsun çevrendekileri kırmamaya dikkat et.

Oğlak burcu

Oğlak burçları kasım ayında aileleri ile ilgili süpriz gelişmelere hazır olmalılar. Kasım ayında gizli anlaşmalardan uzak durmalı ve tanımadıklarınla dedikodu yapmamalısın. Bu dönemde kişisel gelişim ve ruhsal alanlarda kitaplar okumak ve eğitimler almak isteyebilirsin. İçsel yolculuk için oldukça uygun bir dönem. Uzun süredir durgun olan iş hayatın kasım ayından itibaren hızlanıyor. Yeni fırsatlara açık olmalısın.

Kova burcu

Kova burçlarının kasım ayında sosyal hayatı canlaıyor. Arkadaşlarına daha sık dışarı çıkabilir ve uzun zamandır görmediğin arkadaşlarınla görüşebilirsin. Bu dönemde iş seyahati ya da dernek gezisi gibi organizasyonlar gündemine gelebilir. Geciken ödemeler ve uzun süredir beklediğin borçları geri almaya başlayacaksın. Maddi açıdan oldukça şanslı bir döneme giriyorsun.

Balık burcu

Balık burçları kasım ayında aileleriyle sık sık zaman geçirecekler. Özeldiğin aile bireyleri ile hasret giderme vakti geldi. Bu dönemde iş hayatında güzel fırsatlar karşına çıkabilir. Gelirin artacak ve daha bereketli günler gelecek. Balık burçları 2022 yılının son aylarında harika fırsatlar elde edebilecekler. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisin. İş konusunda 2023 yılı çok şanslı olmayabilir.

Kasım ayı makyaj önerisi

24 Kasımda yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay makyaj modellerine de yansıyor. Yeni ayı, daha fresh ve canlı bir görünümle karşılamalısın. Kasım ayında Maybelline New York Affinitone Fondöten kullanmanı tavsiye ediyoruz. Cildini nemlendiren ve daha sağlıklı gösteren bu fondöten sayesinde yepyeni bir cilt görünümü yaratacaksın. Canlılığını desteklemek için L'Oreal Paris Color Queen Far 37 numarayı kullan. Işıltılı şeftali rengi sonbaharın en güzel tonlarından biridir. Parmağınla tekli farı gözlerinin dış kısımlarına doğru dağıt. Son olarak bakışlarını L'Oreal Paris Air Volume Mega Hacim Veren Maskara Black ile belirginleştir. Bu makyajın kasım ayının imza görünümlerinden biri olacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler