Kapak yıldızı: Blake Lively

Kapak yıldızı: Blake Lively

L'Oréal Paris'in Güzellik Elçisi Blake Lively, Marie Claire'in Eylül kapağını süsledi. Yakın takibe aldığımız güzel sarışını Marie Claire'in kapağında görünce, incelemeden geçemedik!

Blake Lively olma sanatı

Yalnızca güzellik stili ile değil, yaşamı, imrendiren ilişkisi, kariyeri ve başarıları ile bize ilham olan Blake, Marie Claire'le de hayatı ile ilgili özel detayları paylaşmadan geçmemiş.

Peki ya güzellik stili? Blake denince aklımıza ilk önce ışıltılı sarı saçları geliyor. Kaliforniya ruhundan asla vazgeçemediği için sarı saçları yaz aylarında hep bronz teni ile kontrast yaratıyor. Işıltısını, dudak parlatıcısı dokunuşları ile tamamlıyor.

Her zaman nefes kesen Blake'in ilham veren kapak stilini senin için detaylıca inceledik.

Makyajı mercek altında

Siyah beyaz monokrom elbisesinin taş detayları, stilinin ilgi odağı olan yıldızın makyajında ise olabildiğince sade seçimler yapılmış. Şeftali tonlarındaki allığı, açık kahve göz farı ve makyajındaki aydınlatıcı dokunuşları dikkatimizi ilk çeken detaylar oluyor. Göz makyajında ise hafif bir eyeliner ve maskara uygulaması yeterli olmuş. Havalı sarışınımız makyajını nude tonlarda bir rujla tamamlayarak, doğal güzelliğini ön plana çıkarmış. Uzun sarı saçlarını ise düz bir fönle şekillendirerek güzellik stilini tamamlamış.

Yakın zamanda bu makyajı deneyeceğimize bahse gireriz.


BU GÖRÜNÜM İÇİN
True Match Allık 145 Rosewood

True Match Allık 145 Rosewood

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
True Match Allık 145 Rosewood

True Match Allık 145 Rosewood