loader

Kapak yıldızı: Blake Lively

Favoriye Ekle

L'Oréal Paris'in Güzellik Elçisi Blake Lively, dergi kapağını süsledi. Yakın takibe aldığımız güzel sarışını sevdiğimiz derginin kapağında görünce, incelemeden geçemedik!

Blake Lively olma sanatı

Yalnızca güzellik stili ile değil, yaşamı, imrendiren ilişkisi, kariyeri ve başarıları ile bize ilham olan Blake, hayatı ile ilgili özel detayları paylaşmadan geçmemiş.

Peki ya güzellik stili? Blake denince aklımıza ilk önce ışıltılı sarı saçları geliyor. Kaliforniya ruhundan asla vazgeçemediği için sarı saçları yaz aylarında hep bronz teni ile kontrast yaratıyor. Işıltısını, dudak parlatıcısı dokunuşları ile tamamlıyor.

Her zaman nefes kesen Blake'in ilham veren kapak stilini senin için detaylıca inceledik.

Makyajı mercek altında

Siyah beyaz monokrom elbisesinin taş detayları, stilinin ilgi odağı olan yıldızın makyajında ise olabildiğince sade seçimler yapılmış. Şeftali tonlarındaki allığı, açık kahve göz farı ve makyajındaki aydınlatıcı dokunuşları dikkatimizi ilk çeken detaylar oluyor. Göz makyajında ise hafif bir eyeliner ve maskara uygulaması yeterli olmuş. Doğru şekillendirilmil kaşları ise direk göze çarpıyor. Havalı sarışınımız makyajını nude tonlarda bir rujla tamamlayarak, doğal güzelliğini ön plana çıkarmış. Uzun sarı saçlarını ise düz bir fönle şekillendirerek güzellik stilini tamamlamış.

Yakın zamanda bu makyajı deneyeceğimize bahse gireriz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön