loader

Kaşlarından, egzersiz programına...: Gigi Hadid'in güzellik sırları!

Favoriye Ekle

Yükselişte olan yıldız, Maybelline New York'un yüzü Gigi Hadid 'in güzellik ipuçlarını merak ettik, verdiği röportajları mercek altına aldık. Sarışın yıldızın olmazsa olmaz ürünlerinden, küçük güzellik sırlarına, güzelliği hakkında merak edilen herşeyi bir araya getirdik! Keyifli okumalar!

Yüzüm konusunda hassasım

People dergisine verdiği röportajında yüzüne sürdüğü ürünler hakkındaki hassasiyetini dile getiren Gigi, "Tüm gün setlerde çok fazla insan yüzüme dokunduğundan, daha fazla kişinin yüzümde herangi bir uygulama yapmasını istemiyorum" diyor. Uykuya önem veriyorum "Nerede olursa olsun uykuya dalmayı öğrendim" diye ekliyor. "Bazen davetlerden, davetlere giderken arabada bile uyuyorum."

Kaşlarıma dokunmamayı tercih ediyorum

Gigi Hadid (@gigihadid) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (27 Ara 2015, 10:43 PST)

"Bazen makyaj artisti belli belirsiz rötuş yapmak istediğinde izin versem de genellikle

kaşlarımın şekillendirilmesine

izin vermiyorum, ve ben batırmaktan korktuğumdan cımbızı asla elime almıyorum." Ve ekliyor... "Günlük hayatımda kaşlarıma hiçbir şey sürmüyorum, ancak dışarı çıkacaksam onları Maybelline Brow Drama kaş kalemi ile dolduruyorum. Vücuduma belli belirsiz ışıltı vermeyi seviyorum Özellikle bronz olduğum zamanlarda bunu daha da vurgulamak için cildimde hafif ışıltılar görmeyi seviyorum. Biraz renk, biraz ışıltı için otobronzanlara yöneliyorum.

Egzersize gelince...

"Yalnızca boks yapıyorum. Bana mental olarak da iyi geliyor. Spora gidip yalnızca koşmaktansa, ölmeyi yeğlerim," diye şakalaşıyor verdiği röportajında. "Tüm hayatım boyunca, voleybol oynadım ve at bindim, bu nedenle spor salonlarına gitmek bana garip geliyor. Boksa gelince... Bana spor salonunu cazip kılan ve kendimi geliştirmek istediğim tek spor bu.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/