loader

Kendi Cildin Gibi Görünen, Doğal Fondöten Önerisi

Favoriye Ekle

Ten makyajında son zamanların yükselen trendi, kendi cildin gibi görünen, doğal fondötenler. Bizim de harika bir doğal fondöten önerimiz var.

Bundan 1-2 sene öncesinin makyaj trendlerine baktığımızda, mat ve yüksek kapatıcılığa sahip fondötenler çok popülerdi. Bir çoğumuz, aslında cildimizde gizleyecek çok fazla kusur olmasa bile hep mat ve kapatıcı fondötenler kullanıyorduk. Hala da bu fondötenleri çok seviyoruz ama son dönemde ten makyajında tam tersi bir trend var: Hafif yapılı, kendi cildin gibi görünen doğal fondötenler yükselişte. Bizim de harika bir doğal fondöten önerimiz var!

Doğallık trendi

l'oreal paris true match fondöten

Kusursuz ten makyajı demek, her zaman en yüksek kapatıcılığa sahip fondöteni uygulayıp cildindeki tüm kusurları gizlemek değil. Evet, hepimiz porselen ten makyajını seviyoruz ama artık son zamanlarda biraz daha hafif bitişli ten makyajlarına yönelmeye başladık. Cildimizdeki kusurları gizleyen ama ağırlık yaratmayan, kendi cildimiz gibi görünen fondötenler makyaj çantalarımızda yerlerini almaya başladı. Peki bu doğal makyaj trendi neden yükselmeye başladı?

Konunun derinine inmek gerekirse, artık “mış gibi yapmak” geçmişte kaldı. Değişen zamanla birçoğumuz kendimize dönmeye başladık, kendimizi tüm kusurlarımızla kabul ediyor ve sevmeye çalışıyoruz. Bu zorlu bir kişisel yolculuk ama artık zihinler daha parlak, “Self love” ön planda. Bir insanın kendini, tüm kusurlarıyla kabul etmesi ve sevmesi her şeyin başlangıcı. Durum böyle olunca da, bu düşünce yapısı hayatımızın her noktasına yansıdı, giyim kuşamımızdan makyajımıza, arkadaşlarımızla ilişkilerimizden sosyal medya hesaplarımıza kadar artık sınırları kaldırdık, “Olduğumuz gibiyiz” ve bunun için kimseden bir onay beklemiyoruz. Bu yüzden, bizi biz yapan tüm kusurları kucaklayıp, sadece güzelliğimizi parlatan, ön plana çıkaran makyaj tarzımızla varız. Bu konuyu neden bu kadar uzun anlattık? Çünkü bizi olduğumuz gibi gösteren, kusurlarımızı gizleyen ama ardına saklanmak yerine güzelliğimizi vurgulayan bir ten ürünü denedik. Tabii ki de seninle paylaşıyoruz!

Kendi cildin gibi görünen fondöten

Cildinde gizlemek istediğin kusurlar olabilir, veya cildinin sadece biraz daha pürüzsüz görünmesini istiyor olabilirsin… Bunun için denediğimiz ve verdiği etkiye bayıldığımız bir fondöten önerimiz var: Neredeyse herkes tarafından çok sevilen L’Oréal Paris True Match fondöten!

True Match fondötenin en güzel tarafı, ciltteki kusurları doğal bir şekilde gizlemesinin yanında, cilde bakım da yapıyor olması. Kısacası bu fondöten cilde iyi geliyor. Kendimizi bildik bileli L’Oréal Paris True Match fondöten hep vardı, hatta annelerimizin bile en sevdiği fondötendi, bizim için de aynı şekilde. Bittikçe yenisini aldığımız, makyaj çantamızdan eksik etmediğimiz bu fondöten, formül olarak da yenilendi. Artık %80’i nemlendirici içeriyor ve sen fondöteni cildinden çıkarsan bile bakım etkisi devam ediyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L’Oréal Paris True Match Fondötenin Yeni Formülü Ne İşe Yarıyor?

l'oréal paris true match fondöten

L’Oréal Paris True Match fondötenin yenilenen formülünde %80 oranında nemlendirici var. Aynı zamanda formülündeki hyalüronik asit, E vitamini ve antioksidanlar sayesinde cilde bakım yapıyor. Düzenli olarak kullandığında, 2 hafta sonunda cilt kalitesini iyileştirmeye yardımcı oluyor. Hatta en güzel tarafı, makyajını temizlesen de cildine iyi gelmeye devam ediyor.

True Match fondötenin bitişi, her zamanki gibi son derece doğal. Ciltteki kusurları gizliyor ama bunu yaparken de son derece doğal bir etki veriyor. Hatta öyle ki, fondötenin reklamlarında ve fotoğraflarında retouch yani photosop yapılmamış, tamamen doğallıktan yana.

loreal paris true match fondöten

İçerisindeki doğal pigmentlerle ciltle gerçek bir uyum yakalayan, gün boyu kalıcı olan, hassas ciltlerin bile severek kullanabileceği True Match fondöten, cilde daha ışıltılı, sağlıklı ve doğal bir etki veriyor. İşin en güzel tarafı ise tam 30 renk seçeneğinin olması. Tüm cilt alt tonlarına uygun sarı, pembe ve nötr alt tonlu bu renk seçenekleri sayesinde cildinle birebir uyumlu rengi bulman artık son derece kolay.

Eğer sen de ten makyajı konusunda doğallığa önem veriyorsan, seni olduğun gibi gösteren, doğal bitişli bir fondöten arıyorsan, L’Oréal Paris True Match fondöteni bir an önce denemelisin. Bir kere kullandıktan sonra, tıpkı bizim gibi elinden düşüremeyeceğine eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/