üye ol
Makyaj.com’a hoş geldin!

E-Posta adresindeki linke tıklayarak giriş yapıp devam edebilirsin.

Kendilerine has eyeliner modeli olan ünlüler

Favoriye Ekle
Kendilerine has eyeliner modeli olan ünlüler

Eyeliner çekmeden makyajının tamamladığını hissedemeyenler...Yalnız değilsiniz! Kalın, kuyruklu, kedi gözü veya ince eyeliner görünümleri bizim da vazgeçilemez bir parçamız. Görünen o ki, ünlüler de eyeliner olmadan yaşayamıyor. Şimdi ünlülerin eyeliner stillerini yakın markajımıza alıyoruz. Bakalım hangi ünlünün eyeliner stili sana benziyor?

Kristina Bazan

Kristina Bazan'ın iri gözlerini ortaya çıkaran kedi gözü eyeliner stilini çok beğeniyoruz. Mavi gözlerine çok yakışan bu eyeliner stili, başarılı ismin adeta imza makyajını oluşturuyor. Sen de gözlerinde çekici ve etkileyici bir görünüm istiyorsan kedi gözü makyajını mutlaka öğrenmelisin.

Barbara Palvin

Barbara Palvin genellikle daha zarif ve ince eyeliner stilini tercih ediyor. Gözlerinin diplerinden ince başlayan eyeliner kalınlaşarak kuyruk bölümünü oluşturuyor. Böylece Barbara Palvin gözlerini daha iri gösteriyor. Sen de bu ipucu sayesinde iri gözlere kavuşabilirsin. 

Doutzen Kroes

 

Başarılı model, alt ve üst kirpik diplerinin yarısına eyeliner uygulayarak gözlerini ortaya çıkarıyor. Özellikle kırmızı ruj gibi iddialı makyaj yaptığın günlerde göz makyajını daha sade tutmalısın. Bu gizli göz makyajı sayesinde hem bakışlarını ortaya çıkarabilir hem de abartılı görünmemiş olursun.

Irina Shayk

Irina Shayk'ın iri gözlerine eyeliner çok yakışıyor. Genellikle siyah eyelinerını minik bir kuyruk ile bitiren Irina Shayk, bu görünümüyle doğal ve natürel bir görünüm sağlıyor. Sen de günlük makyajında ince eyeliner çizgileriyle daha zarif görünebilirsin.

 Natasha Poly

Natasha Poly iddialı ve gösterişli makyajın kadını! Belirgin yüz hatlarını ön plana çıkarmayı seven başarılı isim, gözlerinde genellikle iddialı kuyrukları tercih ediyor. Sen de özel günlerde bu makyaj stilini deneyerek bütün gözleri üzerine çekebilirsin.

Editörün önerisi: İddialı göz makyajı yaptığın günlerde dudaklarında nude rengi tercih etmelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön