loader

Kırışıklık Kremi Dosyası: En İyi 5 Yaşlanma Karşıtı Krem Önerisi

Favoriye Ekle

Yaşlanma karşıtı bakımda hangi kırışıklık kremini kullanman gerektiğini biliyor musun? İşte gündüzden geceye, kırışıklık görünümünün azalması, cildinin çok daha dolgun, canlı ve genç görünmesi için en iyi kırışıklık kremi önerilerimiz!

Belli bir yaşa geldikten sonra, yaşlanma karşıtı bakımlar ve kırışıklık kremleri, cilt bakım rutinlerimizin odak noktası haline geliyor. Yüzde ve göz çevresinde yaşla beraber gelen ince çizgiler, kırışıklıklar, cildin sarkması ve cilt tonunun bozulması gibi etkilerle savaşmak için kırışıklık kremlerinden yardım alıyoruz. Böyle olunca da herkesin aklında tek bir soru yerini alıyor: En iyi kırışıklık kremi hangisi? Doğrusunu söylemek gerekirse, genel olarak kırışıklık kremlerinin etkilerine karşı birçoğumuzun da bir inançsızlığı var. Kırışıklık giderici ürünler kullanıyor ama işe yarayıp yaramadıklarından da bir türlü emin olamıyoruz. İşte bugünkü yazımızda, deneyip çok memnun kaldığımız, etkisini hızlı bir şekilde gördüğümüz bir yaşlanma karşıtı bakım serisinden bahsedeceğiz: L’Oréal Paris Revitalift Lazer ailesinin tüm ürünlerini tek tek inceliyoruz!

Kırışıklık kremleri nasıl kullanılır?

Kırışıklık kremleri nasıl kullanılır?

Kırışıklık kremleri mutlaka temiz cilde uygulanmalıdır. Sabah ve akşam olmak üzere kırışıklık kremlerini günde iki defa sürmelisin. Kıırışıklık karşıtı kremlerden en iyi verimi almak için en az bir ay boyunca düzenli kullanmalısın. Cilt tipine uygun olan kırışıklık kremleri sayesinde cildin daha nemli, dolgun ve sıkı görünmeye başlayacak.

Kırışıklık kremleri kullanırken yanında serum ve güneş kremi de kullanmanı öneririz. Serumların yoğun konsantre formülü kırışıklık kremlerini destekleyerek daha hızlı sonuç almana yardımcı olacak. Kırışıklık kremleri kullanırken güneş kremiyle cildini korumalı ve güneşin zararlı etkilerinden uzak durmalısın.

Yüz kırışıklıkları nasıl giderilir?

Yüz kırışıklıkları nasıl giderilir?

Yüz kırışıklıklarını tamamen gidermek imkansız olsa da kırışıklık kremleri ve doğru cilt bakımıyla ince kırışıkları azaltabilir ve cildinin daha pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsin. Kırışıklık karşıtı bakım için en önemli anahtar nokta cildi nemlendirmek. Hyaluronik asit içeren kırışıklık kremleri cildini nemlendirirken aynı zamanda dolgunluk sağlıyor. Bu da ciltteki ince kırışıkları doldurarak yüzü daha genç gösteriyor.

Yüz kırışıklarını gidermek için kırışıklık karşıtı bakım kremlerinin yanı sıra yüz yogası, yüz masajı ve düzenli olarak cilt peelingi yapmalısın. Antioksidan serumları ve haftada 2-3 kere yapacağın C vitamini maskesi de cildinin sıkılaşmasına yardımcı olacak.

Yaşlanma Karşıtı Krem Önerileri

1. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gündüz Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gündüz Kremi

Eğer bir kırışıklık kreminin etkisi için görmeden inanmam diyorsan, L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 serisinin seni oldukça tatmin edeceğine emin olabilirsin. Yoğun kırışıklık karşıtı bu krem, düzenli olarak kullanıldığında 2 ayda 3 yılın, 6 ayda ise 7 yılın getirdiği kırışıklık görünümünü gideriyor. Aynı zamanda bu etki hyalüronik asit ile de birleşiyor.

Yaşlanma belirtilerinden biri olan cilt tonunun eşitsizliği, Loreal Kırışıklık Giderici Krem'in içerisindeki Pro-Xylane ile ortadan kalkıyor. Cilt dokusu günden güne gelişmeye başlıyor. Aynı zamanda bu içerik cilt sarkmalarını toparlıyor ve cildin daha sıkı olmasını sağlıyor.

2. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gece Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gece Kremi

Kırışıklık giderici bir bakım uygulamak istiyorsan, sadece bir tane günlük krem kullanmak yetersiz kalabilir. Eğer cildin kendini geceleri daha hızlı yenilediğini düşünürsek, gece de mutlaka bir kırışıklık kremi uygulamak öneriliyor. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gece Kremi ise yaşlanma karşıtı yüksek konsantre içerikler barındırıyor. Tıpkı gündüz kremi gibi ciltteki kırışıklık görünümünü azaltıyor, daha pürüzsüz ve yenilenmiş görünüyor. Revitalift gece kreminin farklı özelliği, içerisindeki Centella Asiatica ile cildin dış etkenlerden koruyan katmanını güçlendiriyor. Uyumadan önce cildine yapabileceğin en iyi şey!

3. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke Karşıtı Krem

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke Karşıtı Krem

Loreal Paris Revitalift serisinde, bir de birçoğumuzun derdi olan leke giderici bir krem de var. Eğer cilt lekelerinden şikayetçiysen, Loreal Paris leke kremi çok işine yarayacak. Hem kırışıklıkları gideren, hem de kahverengi lekelerin görünümünü azaltan L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke Karşıtı Krem, SPF 20 içeriği ile güneş kaynaklı yeni cilt lekelerinin oluşumunu da azaltıyor. Revitalift leke kremini düzenli kullandığında, içeriğindeki LHA konsantresi sayesinde cilt lekelerinin görünümünün azaldığını ve cilt tonunun eşitlendiğini fark edeceksin.

4. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Kremi

Göz çevresinde ince çizgiler, göz torbaları ve şişkinlikler, yaşlanma belirtileri arasında en sık görülenlerden. Hem göz kırışıklıklarını iyileştiren, hem de göz altı torbalarını ve şişkinliği azaltan göz kremleri, cilt bakım rutinine mutlaka eklenmesi gereken yaşlanma karşıtı bakımlardan. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Kremi ise metal başlığı ile göz çevresine masaj yaparak, kremin etkisinin çok daha hızlı göstermesini sağlıyor. Bu göz kırışıklık kremi göz çevresindeki tüm sorunlara gözle görülür bir şekilde iyi geliyor! Aynı zamanda göz çevresinin daha aydınlık görünmesini sağlıyor.

5. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum

Eğer yaşlanma karşıtı bakımında, kırışıklıklara iyi gelen bir serum da kullanmak istiyorsan, L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum’u mutlaka denemelisin. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gündüz ve Gece kreminden önce cildine uygulayabileceğin bu serum, kullandığın kırışıklık kremlerinin çok daha etkili olmasını sağlayacak. Serinin tüm ürünleri gibi kırışıklıkları azaltan, cilt dokusunu düzelten, cildi sıkılaştıran ve sarkmaları toparlayan bu kırışıklık serumunu sabah ve akşam cildine uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler