loader

Kırışıklıklara Elveda, Pürüzsüz Ten Makyajına Merhaba!

Favoriye Ekle

Kusursuz bir ten makyajı ve pürüzsüz görünen fondöten uygulaması için kırışıklıklara elveda demenin hızlı bir yolunu bulduk!

Yaşımız kaç olursa olsun, bir çoğumuz aynaya baktığımızda ince çizgilerden dertliyiz. İster yaşla gelen kırışıklıklar olsun, ister ince mimik çizgileri, hepimizde aynı dert mevcut. Özellikle de yüzümüze fondöten uyguladığımızda bu çizgiler daha dikkat çeker bir hal alıyor ve ne yapsak diye kara kara düşünüyoruz. Son günlerde deneyip çok memnun kaldığımız, porselen ten makyajına giden yolda yüzümüzü güldüren harika bir serumla tanıştık ve bu muhteşem üründen sana da bahsetmek istiyoruz!

İnce çizgilere ve kırışıklıklara elveda!

Kiehl`s Türkiye (@kiehlsturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (Şub 13, 2018 at 10:33öö PST)

Göz çevrendeki kırışıklıklar son zamanlarda dikkatini mi çekmeye mi başladı? Belki de gülme çizgilerin içine dert oluyordur. Hatta bunların hiçbiri olmasa da illa ki ince çizgilerin vardır ve fondöten sürdüğünde belirginleşmeleri sinirini bozuyor olabilir.

Kırışıklık her zaman yaş ile ilgili olmayabiliyor, mimik çizgileri her ne kadar yüze bir ifade verse de, zaman zaman varlıklarını unutmak istiyoruz ve yavaş yavaş bu görünümü azaltmak için cilt bakım ürünlerine sarılıyoruz. Tam da bu duruma uygun, büyük bir hızla işe yarayan ve gözle görülür bir fark yaratan bir serumla tanıştık. Kiehl’s’ın yenilenen formülü ile Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serumunu denedik ve etkilerini anlatmaya başlıyoruz!

Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate Serum

Kiehl`s Türkiye (@kiehlsturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (Şub 16, 2018 at 6:32öö PST)

İçeriğindeki C vitamini ve hyarülonik asit sayesinde ciltteki kırışıklıkları gözler görülür bir şekilde azaltan bu serum gerçekten bir mucize gibi. Üstelik şimdi yenilenen formülü ile çok daha etkili bir sonuç veriyor.

İçerisindeki %12,5 oranındaki C vitamini, ince çizgi ve kırışıklıkları azaltmada, cilt parlaklığını arttırmada inanılmaz başarılı. Hyarülonik asit de kırışıklıklar ve cildi nemlendirme konusunda C vitaminine büyük destek oluyor.

Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serum düzenli olarak kullanıldığında gözle görülür bir fark yaratıyor, hatta bu farkı ilk kullanımda bile fark edebiliyorsunuz.

Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serum ne işe yarar?

Kiehl`s Since 1851 (@kiehls)`in paylaştığı bir gönderi (Oca 26, 2018 at 10:31öö PST)

Şimdi biraz daha detaya giriyoruz: Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serumun etkisi gerçekten şaşırtıcı. Yüzünüze ilk uyguladığınızda farkı hemen fark ediyorsunuz. Daha ilk günden cildinizin parlaklığı, gerginliği fark ediliyor, cildinizin bir anda daha kaliteli olduğunu görebiliyorsunuz.

Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serumun içerisindeki C vitamini ve hyarülonik asit sayesinde göz çevresindeki çizgiler, gülme çizgileri ve ince çizgiler azalıyor. Cilt daha nemli, daha parlak ve sağlıklı görünüyor.

İlk birkaç kullanımda ince çizgilerde azalma ve cilt dokusunda iyileşme hemen fark ediliyor. 2 hafta civarında gülme çizgilerinizin azaldığın fark ediyorsunuz, 8 hafta düzenli kullandığınızda yüzünüzdeki kırışıklıkların azaldığını ve eskisine oranla çok daha iyi ve parlak göründüğünü büyük bir mutlulukla fark ediyorsunuz.

Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serum nasıl kullanılır?

Kiehl`s Since 1851 (@kiehls)`in paylaştığı bir gönderi (Oca 9, 2018 at 6:08ös PST)

Öncelikle söylemeliyiz ki, Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serum hassas ciltlerin bile kullanımına uygun. Kremsi yapısı olan serumu uygulamadan önce cildin temiz olduğuna dikkat etmek gerek, bunun için en uygun zaman gece yatmadan önce! Cildin gece uykusunda, gündüze oranla daha yoğun bir şekilde yenilendiğini düşünürsek, Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serumu gece rutinine dahil etmek akıllıca fakat gündüz ve gece olmak üzere günde 2 kere kullanıma uygun.

Serum uygulandığında ciltte hafif bir sıcaklık hissettiriyor ama bu hiçbir şekilde hassasiyete yol açmıyor, serum ciltte emildikten sonra geçiyor.

Eğer cildinin parlaklığını kaybettiğini düşünüyorsan ve özellikle kırışıklıklarınla hızlı ve etkili bir şekilde vedalaşmak istiyorsan Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serumu mutlaka cilt bakım rutinine dahil etmelisin. Daha ilk günden farkı hissedecek, düzenli kullandığında da kırışıklıkların ne kadar azaldığını gördüğünde bizim kadar mutlu olacağına eminiz!

Eğer Kiehl’s Powerful-Strenght Line-Reducing Concentrate serumun tam boyunu almasan önce denemek istiyorsan, Kiehl’s online alışveriş sitesinden yapacağın tüm alışverişlerde deneme boyuna sahip olacağını unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler