0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Kırmızı göz farı kullanmanın 5 yolu

Favoriye Ekle

Kırmızı göz farları makyaj dünyasına, başarılı bir oyuncu film endüstrisi için ne ifade ediyorsa aynısını ifade ediyor. Tehlikeli rollere bürünebilen, tartışmasız çok yönlü ve genellikle tercih edildiği rol için uyumlu! Kırmızının kötü bir itibar taşımasını oldukça komik buluyoruz; dudaklarda her durumda klasik bir etki bırakırken, sence de kırmızı tonları yüzümüzün diğer kısımlarında da bir şansı hak etmiyor mu? (Tabii ki, kırmızı rujunu göz kapaklarında da kullanmanı tavsiye etmiyoruz. Neden mi? A) Bakteriler. B) Rujdaki bazı pigmentlerin göz kapağında yarı kalıcı bir etki bırakabilecek olması)

Bir dakikalığına, ortak zevklerimizi (çoğunlukla pembe göz makyajlarına olan sevgimizi)  göz ardı ederek konuşacak olursak; kırmızı, sıcak, nötr ve geniş bir ton aralığında geliyor ... herkese uygun bir ton! Aşağıda, kırmızı göz farlarının farklı kullanımlarını keşfedebilmen için minik bir araştırma yaptık! Kırmızı göz farlarına şans verip, son moda göz makyajları yapmaya hazır mısın? Kendini bize bırak!

Bronz tonları yerine kırmızı

Kırmızı göz farı kullanmanın 5 yolu_1

Bronz göz farın yerine bu yaz kırmızı tonlarını tercih etmeye ne dersin? Özellikle kahverengi, ela veya yeşil gözlerin varsa kırmızı tonları kontrast yaratarak göz renginin daha da ön plana çıkmasını sağlayacak! 

Turuncu tonlar yerine kırmızı

Kırmızı göz farı kullanmanın 5 yolu_2

Kırmızı göz farını turuncu gibi neon göz makyajı tonları yerine de kullanabilirsin. Tek renkli bir göz makyajı için kırmızı göz farını göz kapaklarına dağıt, alt kirpik çizgini de unutma! 

Klasik kedi bakışlar yerine kırmızı

Kırmızı göz farı kullanmanın 5 yolu_3

 

Klasik kedi gözü makyajını bir adım öteye taşımak için de kırmızı göz farından ve kırmızı göz kaleminden yardım alabilirsin. 

Pembe tonları yerine kırmızı

Kırmızı göz farı kullanmanın 5 yolu_4

Daha belli belirsiz bir etki için kırmızı göz farını yalnızca göz kapaklarının katlanma bölgesine (crease'e) uygulamayı dene. Pembe tonlarına son moda dokunuşlar eklemenin en eğlenceli yollarından biri bu! 

Koyu buğulu bakışlar yerine kırmızı

Kırmızı göz farı kullanmanın 5 yolu_5

Koyu, dramatik buğulu göz makyajını, kırmızı tonlarıyla yenileyerek çarpıcı bir göz makyajı elde edebilirsin.

Bunu dene: Urban Decay Full Spectrum Göz Farı Paleti

A post shared by Urban Decay Cosmetics (@urbandecaycosmetics) on Mar 4, 2017 at 9:48am PST

Kırmızı göz farını nereden bulacağım diye sormadan önce seni gökkuşağının tüm tonlarını içeren Urban Decay Full Spectrum Far Paletiyle tanıştırmak isteriz! 21 farklı tondan oluşan bu palet ile hem ombré hem rengarenk görünümler yaratmak için seçeneklerin asla tükenmeyecek.

Üstelik şimdi bu far paletinin Urbandecay.com.tr mağazasında indirimi de var! Siteye üye olup yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişlerde far paleti 239TL yerine 139 TL'ye düşüyor. Bizden söylemesi! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler