loader

Kırmızı halıda manikür savaşları

Favoriye Ekle

L'Oréal Paris'in sponsorluğunda gerçekleşmekte olan ve sonuna yaklaştığımız 68. Cannes Film Festivali, hiçbir detayın atlanmaması gereken bir organizasyon. Durum böyle olunca, yıldızlar, elbette manikürlerini de aynı düşünce biçimiyle seçiyor. L'Oréal Paris Manikür Uzmanı Tom Bachik'in elinden çıkma bu güzel tırnaklardan hangisi hafta sonuna daha adapte edilesi?

Isabelli Fontana'nın ters French manikürü

68. Cannes Film Festivali'nin en orijinal manikürlerinden biri  ters French manikürü uygulamasıydı. Seksi siyah elbisesini ilginç bir şekilde tamamlayan bir model olan ters french manikürünü uygularken siyah zemin üzerine beyaz geometrik bir çizgi çekmiş. Bu görünümü sana ilham verdiyse, uygulamak için öncelikle base coat üstüne iki kat siyah oje sür ve iyice kurumasını bekle. Daha sonra, ufacık kestiğin iki adet para bandını bir ok görünümü oluşacak şekilde yapıştır. Ucu boş kalan tırnaklarına beyaz oje uygula. İlk katı sür ve biraz kuruduktan sonra tekrar üzerinden geç. Ojelerin iyice kuruduğundan emin olduktan sonra bantları çıkar ve top coat uygulayarak manikürünü tamamla.

 Ateş kırmızısı manikürü

Ateş kırmızısı küt tırnaklardan daha elegan ve seksi ne olabilir ki? 68. Cannes Film Festivali'nde siyah beyaz kombinasyonunu kırmızı tırnaklarıyla bütünleyen model tüm gözleri üzerine çekti Siyah beyazla güzel bir kontrast yaratan bu renk, ünlü modelin sarı saçlarıyla da çok güzel gitmiş. Sen de onun gibi ekstra parlak kırmızı tırnaklara sahip olmak için, parlaklık veren bir top coat'tan yararlanabilirsin.

Jüri sensin

Ters french manikür mü, yoksa klasik kırmızı manikürü mü? Tercih senin :)

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön