0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Kırmızı ruj dosyası: Cilt tonuna göre kırmızı ruj rehberi

Favoriye Ekle

Kırmızı ruju bir türlü kendine yakıştıramıyor musun? Kırmızı ruju mükemmel taşıyan kadınlar, aslında mucizevi bir şey yapmıyorlar. Sadece kendilerine en yakışan kırmızı ruj tonunu bulmuşlar o kadar! Sen de kırmızının sana uygun tonunu arıyorsan, "Cilt tonuna göre kırmızı ruj seçme" rehberimize mutlaka göz atmalısın!

Esmer tenliler için kırmızı ruj önerisi

Esmer tenliler için kırmızı ruj önerisi

Canlı tondaki kırmızı rujlar esmer tenli kadınlara çok yakışıyor! Parlak ve canlı kırmızılar, esmerlerin cildine enerji katar ve aydınlık bir görünüm verir. Bu tonda rujlar kullandığında, allık olarak yine canlı pembeler ile bronzerını kombinleyebilirsin.

Editörden not: Ten rengin ne kadar koyu olursa, o kadar koyu renkli kırmızı ruj kullanabilirsin. Aman dikkat! Kırmızı tonu koyulaştıkça kahverengiye dönen rujlardan kaçınmalısın. Esmer ciltler canlı tonları tercih etmeli!

Esmerlerin kırmızı ruju:

Mat bitişli kırmızı ruj önerisi olarak L'Oréal Paris Isabel Marant koleksiyonundan canlı bir kırmızı olan Saint Germen'i, parlak bitişli kırmızı ruj olarak da L'Oréal Paris Color Riche Shine rujlardan 350 Insanesation'ı öneriyoruz.

Beyaz tenliler için kırmızı ruj önerisi

Beyaz tenliler için kırmızı ruj önerisi

Bembeyaz tenli kadınlar, kırmızı ruj bakımından oldukça şanslılar. Özellikle mor ve pembe gibi soğuk alt tonlar içeren kırmızı rujlar tam beyaz tenlilere göre.

Makyajında soğuk alt tonlu kırmızı rujlar tercih ettiğinde, allık olarak yine soğuk tonlu pembeler kullanabilir, göz makyajında da ince eyeliner görünümünü tercih edebilirsin.

Beyaz tenlilerin kırmızı ruju:

Mor alt tonlu L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction rujlardan 349 Paris Cherry mat bitişiyle çok hoşuna gidecek. Eğer bordoya yakın bir ton kullanmak istersen de L'Oréal Paris Isabel Marant koleksiyonundaki Saint Germain Road'u denemelisin.

Bronz tenliler için kırmızı ruj önerisi

Bronz tenliler için kırmızı ruj önerisi

Hem yaz hem kış, bronz tenli olmayı seviyorsan, bayrak kırmızısı rujlar tam sana göre. Cildinin ışıltısını ve dişlerinin beyazlığını vurgulayan kırmızının bu tonu, hangi cilt alt tonuna sahip olursan ol sana çok yakışacak.

Bronz tenlilerin kırmızı ruju:

Her cilde ve makyaj stiline çok yakışacak tam bir bayrak kırmızısı olan L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 346 Scarlet Silhouette'i kullanabilirsin.

Buğday tenliler için kırmızı ruj önerisi

Buğday tenliler için kırmızı ruj önerisi

Buğday tenliler, çoğunlukla sıcak alt tona sahip oldukları için yine içinde sıcaklık barındıran kırmızı rujları tercih etmeliler. Kiremit ve turuncu tonları, sıcak cilt alt tonunu çok daha sağlıklı ve enerjik gösterecek, böylece dişlerinin daha beyaz görünmesini de sağlayacak.

Buğday tenlilerin kırmızı ruju:

Sıcak alt tonlu L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction rujlardan 348 Brick Vintage ve Isabel Marant koleksiyonundan Pigale Western tam buğday tenlilere göre!

Editörün Notu: L'Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonunu sadece Rossman mağazalarında bulabileceğini unutma!

Bonus: Yılbaşı Kırmızısı!

Kırmızı ruj dosyası: Cilt tonuna göre kırmızı ruj rehberi_1

Yılbaşının ışıltısından ilham alarak hazırlanmış mükemmel bir kırmızı ruj da bonus önerimiz. L'Oréal Paris'in yılbaşı koleksiyonundaki 393 Paris Burning, içerisinde altın ışıltılar içeren harika bir kırmızı ve dikkat çekici dudaklara sahip olmak için birebir bu ton herkese yakışacak cinsten!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler